Kafa Radyo 1 Yaşında!

Sabah trafiğinin vazgeçilmezi Kafa Radyo 1 yaşına girdi.

Kafa Radyo 1 Yaşında!

Kafa Radyo bugün tam bir yıldır yayında. Sabahların vazgeçilmezi Nihat Sırdar ve kafa radyo çalışanları bugün birlikteliğinin birinci yılını kutluyorlar. Haber Kuşağı ekibi olarak nice mutlu huzurlu yıllar diliyoruz.

Twitter üzerinden başlatılan KafaRadyo1Yaşında hashtag yazılarından bazıları;

"Evet tam 1 yıl Seninle ömrümün 1 yılını paylaştım Benimle ömrünün 1 yılını paylaştın Hepimiz ömrümüzün 1 yılını paylaştık Evet çok ağladık,çok üzüldük,çok güldük ama en çokta düşüdük.. Seninle hiçbir şey olmasa bile bir şeyler olduğunu öğrendik..

Sizle tanıdık güzel insanları,iyi ki haberdar olduk onlardan ve gönlümüzün en güzel yerine kondurduk onları Ender Uslu da orada eminim.

Ben de hesap yaptim, son 1 yılda nerdeyse 1000 saat seni ve sivriyle yaptigin yayini dinlemisim. Sabah 7/9 arasi ofisteki herkes seni dinledigimi bildigi icin kimse karismaz ve seni hepsi kiskanir nasil güzel 1 yil gecirmisiz. İyiki dogduk ne guzel olduk.

Ekmeğin parasını günlük aldığı halde,nakit sıkıntımız var diye fırıncıya ödemeyen firmaya ekmek servisi vermediğimi twit ile size yazmıştım. Daha sonra firma ile mahkemelik olduk. Adamlar mahkemeye sizin program kaydınızı sundu."

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 09:24
YORUM EKLE