İmtiyaz Sahibi / Grantee
ÇEVİK İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Bestami ÇEVİK
Mail: haberkusagin@gmail.com


Reklam / Advertise
Mail: haberkusagin@gmail.com

+90 0543 297 3610


BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bilgi@haberkusagi.net adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

haberkusagi.net İhlas Haber Ajansı Resmi abonesidir.

                                                                                                                          

Servis Sağlayıcı / Service Provider

TEBİLİŞİM

Yazılım / Software

TEBİLİŞİM-RETİNA

Adres / Adress

İstanbul

MAİL: haberkusagin@gmail.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: © Copyrigth 2018 haberkusagi.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında haberkusagi.net’e aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 haberkusagi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberkusagi.net’e aittir. haberkusagi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberkusagi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haberkusagi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberkusagi.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

haberkusagi.net yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@haberkusagi.net ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

haberkusagi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili haberkusagi.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberkusagi.net. However, sometimes the haberkusagi.net uses third parties to process your information. haberkusagi.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberkusagi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberkusagi.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberkusagi.net and its services. When you use haberkusagi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberkusagi.net cookies section of our full Privacy Policy.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@