PTT Personellerine 2 Bin TL Maddi Destek

PTT Personellerine maddi destek, yeni tip koronavirüs salgını yüzünden gişeler ve dağıtım alanlarında görev yapan vatandaşlarımıza 2 bin lira maddi destek yapılacak.

PTT Personellerine 2 Bin TL Maddi Destek

PTT Genel Müdürü, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yüksek iradeleri ve talimatları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'un himaye ve destekleriyle fedakarca çalışan PTT çalışanlarımıza 2 bin TL Katkı ödemesi yapacağız. Personelimize yapacağımız bu katkı, başarı ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

PTT Genel Müdürü, yeni tip koronavirüs kapsamında bizler için ihtiyaçlarımızı gidermek adına fedakarca hizmet veren PTT çalışanlarımıza teşekkürlerini sundu. Personellerimiz Dünyaya örnek olan bu başarı birlikteliğini sürdüreceğine inanıyorum. Personellerimiz, gerek işyerlerimizde gerek gişelerimizde sosyal yardım ve maaş ödemeleri gibi dağıtım alanlarında vatandaşlarımızın evine kadar giderek hizmet vermekte. Bu vesile ile yeniden başta Cumhurbaşkanımız, Sayın bakanımız olmak üzere tüm personel ve vatandaşlarımızı saygılarımı sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 02:15
YORUM EKLE