Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kamu Çalışanları İçin Anket Düzenliyor

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi kamu çalışanları için kamu çalışan anketi düzenlediğini duyurdu

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kamu Çalışanları İçin Anket Düzenliyor

Cumhurbaşkanlığı kamu çalışanları ile ilgili e-devlet üzerinden girilerek doldurulacak bir anket düzenlediğini duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları tarafından yapılan duyuruda; 

"KAMU ÇALIŞAN ANKETİ

Değerli Katılımcı,

Kurum, kuruluş ve iştiraklerde gelişime açık hususların belirlenmesi için yürütülen Kamu Çalışan Anketi’nin bu yıl birincisini düzenliyoruz.

Anket sorularına vereceğiniz cevaplar ve kişisel verileriniz (T.C. Kimlik No, çalışılan kurum ve birim, eğitim düzeyi, istihdam türü, yöneticilik, deneyim ve çalışma süresi bilgileri) hiçbir koşul altında 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Anket sırasında sizlerden alınacak bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı (CBİKO) tarafından işlenecektir, bu kapsamda CBİKO tarafından uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirler alınmaktadır.

Anketin beklenen faydayı sağlaması adına sizden gelecek geri bildirimlere ihtiyacımız olduğunu hatırlatır, zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz." ifadeleri yer aldı.

Toplamda 87 sorudan oluşan ankete girmek için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin bolat
Metin bolat - 13 ay Önce

Ben 8 yıldır tmo Amasya ajansta çalıšıyom taşorende memurlara çay ve temizlik işi yapıyom bahçe temizliği şehir dïşïndaki siloların temizliği herkesten fazla çalışıyoz ama kadro ve güvence alamadık bu yazdığımı okuyup dikkate alacağınızı sanmıyom ama yinede yazıyom Akp bundan kaybefiyo zaten insanları dikkate almıyo parti yetkilileri saygılarımla

Orhan BİÇER
Orhan BİÇER - 13 ay Önce

Kit çalışanlarına bir söz verildi ama ayrım yapıldı madur olduk kadro hayal oldu bizler için

Hatice Gönülcü
Hatice Gönülcü - 13 ay Önce

Kadroya geçemeyen arkadaşlarımız için kit çalışanları için de kadro istiyoruz..Ayrıca haklarımız konusunda dahada yardımcı olmanızı istiyoruz Hamdolsun bir işimiz var fakat hakettiğimiz maaşı alamiyoruz lütfen bizleri dinleyin