Çok Gezenti Programının Sunucusu Burak Akkul'dan kötü haber

Teve 2 ekranlarında gezi programı sunan Burak Akkul, yoğun bakıma kaldırıldı.

Daha önce çok acı çektiğini ve bir açıklama yapılmadığını duyuran Burak Akkul yoğun bakıma alındı.

ÇOK ACI ÇEKİYORUZ

Gezi programı çekmek için dünyanın birçok yerini gezen Akkul, tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs şüphesiyle  gün önce hastaneye kaldırıldı. Twitter hesabından hasta yatağından bir video yayınlanan Akkul, Sağlık Bakanlığı'ndan yardım istedi.

Ünlü sunucu videosunda şunları söyledi: "Çok Gezenti gibi bir işi yapmanın getirisi belki de... 5 gün oldu Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde korona şüphesiyle karantinadayım ve tedavi görüyorum. Bence korona pozitif öyle tedavi görüyorum. Ama şöyle bir şey var; maalesef 96 saat oldu, eşime de bana da bunun sonucunu söylemiyorlar. Sizden ricam bu videoyu mümkün olduğunca yaymanız... Bakanlıklara çok rica ediyorum bize bu sonucu söylemeleri lazım. Çok üzülüyoruz, çok acı çekiyoruz..." demişti. 

İşte Seda Akkul'un abisinin korkutan açıklamaları..

- “Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayın biraderiyim. Seda Akkul’un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşam üzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı.

Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak’la ilgilendikleri bilgisini aldım. Bununla beraber hepinizden bir ricam, bir itirazım var.

Bu gibi “Burak Akkul vefat etti, Burak öldü” gibi kesin ifadeler tamamen vicdandan yoksun, acımasız bir şekilde bizleri, ailesini ve sevenlerini dehşete düşürüyor. Hatta Burak öldü mü? diye sorduğunuzda bile, biz hemen, tekrar hastaneye nasıl ulaşır bu bilgiyi nasıl teyit ederiz diye, korkuyor panikliyoruz.

Seda, Corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün gece tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 14:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür
Özgür - 3 hafta Önce

İyileşen bir Çinli genç akciğerlerinde virüs görüldüğünü test yapıldığını pozitif çıktığını ama kız arkadaşının ciğerlerinde virüs görüldüğü halde testlerinin negatif çıktığını anlatıyordu. 14 günlük kuluçka döneminde de testin kesin sonuç verme olasılığı nedir. Negatif veriyor ama 14 günlük kuluçka dönemi bitmemişse size nasıl bir cevap verilebilir? NePotif diye bir sonuç olmadığına göre.