Can Yaman ve Enise Sude mesajları ifşa oldu! Enise Sude Çağla kimdir?

Can Yaman ve Enise Sude Çağla mesajları magazine ve gündeme bomba gibi oturdu. Can Yaman ve Enise Sude'nin instagram konuşmaları ifşa oldu. Enise Sude kimdir? Can Yaman ve Enise Sude ile aralarında ne var? İnstagram fenomenlerinin ve bir çok ünlülerin mesajlarını paylaşan Enise Sude kimdir? Enise Sude Çağla Türk Barbie olarak biliniyor.

Can Yaman ve Enise Sude mesajları ifşa oldu! Enise Sude Çağla kimdir?

Magazin gündemine bomba gibi oturan olay! Can Yaman ve Enise Sude'nin aralarındaki mesajlaşmalar ortaya çıktı. Sık sık yaptığı açıklamada gündeme gelen Can Yaman'nın mesajları ortaya çıktı.
Can Yaman ile aralarındaki konuşmayı ifşa eden Enise Sude bu sefer dikkat çekmeyi başardı. Enise Sude Çağla "Yine bir karantina çılgınlığı" şeklinde açıklamada bulundu. İşte o mesajlar...

Enise Sude daha önce Dorukhan Toköz ile Instagramdan konuşmalarını paylaşmıştı ve Dorukhan Toköz bunu yalanlamıştı. 
Can Yaman ise henüz bu ifşa ile ilgili yalanlama haberini vermedi.

ENİSE SUDE ÇAĞLA KİMDİR?

Enise Sude Çağla Zonguldak'ın Kilimli İlçesine Bağlı Gelik Beldesi'nde büyüdü ve daha sonra İstanbul'a yerleşti. Enise Sude Çağla Instagram fenomeni olarak biliniyor.

Enise Sude Çağla sık sık vücudunu sergilemeyi seven ve gece hayatınıda yoğun yaşayan birisi. Instagram'da 4,1 Milyon takipcisi olan Enise Sude çoğu ünlü kişilerin mesajlaşmalarını ifşa etmiştir.

Enise Sude geçen günlerde şöyle açıklamalarda bulundu: Oyunculuk konusunda son derece kendime güveniyorum, fiziğim ve dış görünüşümün iyi olduğunu  modellik içinde gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyorum şeklinde açıklama yaptı. Enise Sude sık sık vucüdunda değişiklikler yaptırmayı seviyor. Hedefinin film sektörü olduğunu söyleyen Enise sude bir dizide kısa bir rol oynayacağını açıklıyor

ENİSE SUDE ÇAĞLA FOTOĞRAFLARI

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 00:03
YORUM EKLE