Bitaksi ve Mastercard dan Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım

Bitaksi ve Mastercard'dan sağlıkçılara ücretsiz ulaşım.

Bitaksi ve Mastercard dan Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya: İstanbul Taksiciler Esnaf Odası 300, İstanbul Havalimanı Taksi Kooperatifi 50 Taksi ile sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde, BiTaksi ve Mastercard Türkiye ise 12.500 ulaşım hizmeti ile bu zor zamanda bizim için çalışan sağlık personelleri için ücretsiz sefer yapacak.

BiTaksi Koşulları;

30 hastanede görev yapan sağlık çalışanlarının ev-hastane arasındaki yolculukları ücretsiz olarak gerçekleştirilecek yolculuk ücretleri Mastercard tarafından karşılanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen sağlık çalışanları bağlı olduğu hastane yönetimlerinden aldıkları kod ile "BiTaksi" uygulaması ile 'hesabım' alanından, 'promosyonlarım' bölümüne kodu girmeleri yeterli olacaktır.

Kampanyada 12.500 yolculuk yapılabilecek, Kartlı yapılan tüm yolculuklarda her sağlık çalışanı günde azami 2 defa yolculuk yapabilecek.

Sokağa çıkma yasağı ilan edildiğinde taksi hizmetleri verilmeyecektir.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Koşulları; 

Hizmetimizden faydalanan değerli sağlık çalışanlarımız bulunduğu hastaneden yazılı kağıt ve izin belgesi aldıktan sonra kurum kartları ile birlikte taksicilere göstererek hizmetimizden faydalanabilecekler.

50 hastanede görev yapan sağlık çalışanlarının ev-hastane arasındaki yolculuk hizmetleri Taksiciler Esnaf Odası tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

50 hastane önünde bekleyen taksicilerimiz sağlık personellerimizi gidecekleri yere kadar götürecektir.

Hizmetlerimiz 400 araç ile sokağa çıkma yasağı olan günlerde 08:00 ve 24:00 saatleri arasında değerli sağlık çalışanlarımız için hizmet verecektir.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 02:58
YORUM EKLE