Avukat Rahmi Özkan'ın Torunu Reha Uğur Hayatını Kaybetti!

Acı haberi duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' Akay, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile milyonların tanıdığı ünlü avukat Rahmi Özkan'ın torunu Reha Uğur'u kaybettiği öğrenildi.

Avukat Rahmi Özkan'ın Torunu Reha Uğur Hayatını Kaybetti!

Acı haberi duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay duyurdu. Rahmi Özkan'la telefonda konuştuğunu dile getiren Akay, "Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile tanınan ünlü avukat Rahmi Özkan'ın torunu Reha Uğur, çok küçük yaşta hayatını kaybetti." dedi.

Rahmi Özkan'ın Torunu Neden Öldü?

"Rahmi Bey'le telefonda konuştum acısı çok büyük 13 yaşındaki torumu Reha'ya akciğer kanseri teşhisi konulmuş ve maalesef minik Reha'yı bugün kaybetmişler. Ayrıca Müge Anlı ve Arif Verimli'nin de çok ügün olduğunu öğrendim.

Cenazesi, 22 Aralık Pazar günü öğlen namazını müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı içindeki camiden kaldırılıp, Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilecektir. Rahmi Özkan ve ailesine başsağlığı dilerim. Nur içinde yatsın inşallah." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 10:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif  Naz
Elif Naz - 8 ay Önce

Cok uzuldum yavrum mekanin cennet olsun Allah anasina babasina sabir versin