1. HABERLER

  2. İşte 28 Eylül 2021 Salı burç yorumları! Küslükler sona eriyor!
İşte 28 Eylül 2021 Salı burç yorumları! Küslükler sona eriyor!

İşte 28 Eylül 2021 Salı burç yorumları! Küslükler sona eriyor!

28 Eylül 2021 Salı günü kadınlara iyilik yapmak ve yardımcı olmak önemli. 28 Eylül 2021 Salı günü Yengeç'ler düne göre daha şanslı olabilir. Yay'lar çevresiyle mutlu olabilir. Peki 28 Eylül 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

A+A-

28 Eylül 2021 Salı günü kadınlara yardımcı olmak ve iyilik yapmak önemli. 28 Eylül 2021 Salı günü Yengeç'ler düne göre daha şanslı olabilir. Yay burcu çevresiyle mutlu hissedebilir. Peki 28 Eylül 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

28 Eylül 2021 Salı günü burçları olumlu enerjiler bekliyor. Balık burcu küs olduklarıyla barışabilir. Akrep seneler sonra ortaya çıkan gerçeklere hazır olmalıdır. Peki 28 Eylül 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

28 EYLÜL 2021 SALI GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Güne Ay'ın İkizler burcu seyahatiyle devam etmekteyiz, Ay öğle saatlerinde Betelgeuse yıldızı yani Fatma Ana'nın eli ile kavuşum yapıyor. Kadınlara bol yardım yapmak, yaşlı bir teyzenin ihtiyacını gidermek, doğanın besleyeni sokaktaki hayvanların annesi olmak size güzel enerjilerle dönecektir. Ay öğleden sonra 16.00 sularında Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ay'ın bulunduğu konum gereği ertesi gün sabah saat 03.00 civarına kadar işleri düzenlemek ve girişim yapabilmek için uygun değil. Gün boyu evinizi taşımak isteyebilir, eşinizin veya sizin bekleyen bir tayin olayınız var ise sonuçlanmasını isteyebilir, annemiz ve çocuklarımızla ilgilenmek isteyebiliriz.

Koç: Taşınma ve yolculukla ilgili planlarınızın olduğu bir gündesiniz. Eşyalarınız ve evcil hayvanınızın çıkardığı sorunlar tarafından yoruluyor olabilirsiniz. Karar veremediğiniz zihninizden geçen konular aktifken, kimi zaman konfor alanından çıkmak ruhunuza iyi geleceğini unutmamanızı öneri edebilirim.

Boğa: Parasal konularda daha dengede olunabilecek olan bir gün. Eskiden borç para verip alamadığınız kişilerle karşılaşma ve bu paranın size teslim edilmesiyle ilgili konuşmalar yapmanız mümkün. Öğleden sonra kendi iç dünyanızda daha kıymetli ve mutlu hissedeceğiniz bir güne gireceksiniz. Aşk hayatınızdaki karışıklıklarla ruhunuzu sıkmayın.

İkizler: Pek çok kişiye yardım etme ve karşılığında da yardm göreceğiniz güzel enerjiler sizinle beraber olacak. Geçmişlerden gelen bir aşk hikayesinden haber alma veya arkadaşları tarafından size haber göndermesiyle karşılaşabilirsiniz. Tamam mı devam mı kararından önce biraz sakin düşünmek önemli.

Yengeç: Kendi iç dünyanızda düne göre daha mantıklı kararlar verecek ve daha huzurlu hissedebileceksiniz. Sağlıkla ilgili bir durum yaşamaktaysanız toparlanacağınız bir süreci yaşıyorsunuz. Bugün ilahi yardımlar sizinle sevgili Yengeçler, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın derim.

Aslan: Gün içerisinde zihnen daha mutlu hissedeceğiniz bir günü temsil ediyor. Arkadaş gruplarınız arasında yardıma ihtiyacı olan kadınlara destek ve yardım etmeniz sizi mutlu edecek ve hayallerinize kavuşmanıza destek verecek olabilir. Uzun süredir tanıdığınız birinin gizli bir hayranlığını itiraf etmesi içsel anlamda sizi mutlu ederken, hemen karar vermemek önemli diyorum.

Başak: Kariyer konusunda dün gerildiğiniz bir çok konunun gün içinde çözüm bulması önemli. Projelerinizi yakın arkadaşlarınızla paylaşmayınız, enerjisi bozuluyor olabilir. Gün içerisinde alacağınız yardımlar sizi mutlu ederken, kardeşlerinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin derim.

Terazi: Yüksek eğitim, proje sunumunun toparlanması, hukuksal girişimler için güzel bir gün. Her ne kadar gökyüzü sizi desteklese de kendinizi yanlış ifade edebilme veya olayları yanlış aksettirebilme ihtimaliniz bulunuyor. Arkadaşlarınız veya avukatlarınızdan destek almak önemli.

Akrep: İç dünyanızda sevdiğiniz kişi ile geçmişi değerlendirirken, bir taraftan da birbirinize kenetlenmek isteyeceksiniz. Geçmişte yaşanılan haksızlıklar, sağlık sorunları ve bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanlara bir hayli dikkat edin derim.

Yay: Eşinizin ailesinden veya çevresinden sizin ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konudan dolayı yardımınıza koşmak isteyenler olabilir. Eşinizle yeni bir ev veya eskiden yaşamakta olduğunuz bir memlekete gitme hayali kuruyor olabilirsiniz. Ortaklar ve dostlardan yana da gün içinde yüzünüz gülecek gibi görünüyor.

Oğlak: İş hayatınızla ilgili bazı konular gündeminizde olurken, sizden büyük olan aile bireylerinin rahatsızlığı veya yöneticilerinizle gerilmeniz mümkün. Hukuksal konular gündeminize gelebilir, protokol ve söylemlerinize dikkat.

Kova: Akrabalarınızın sağlıksal sorunları veya ameliyatları gündemde olabilir. Kendi iç dünyanızda bu durum sizin yorulmanıza sebep olabilir. Yurtdışı ve yabancılardan gelebilecek desteklere gün içinde açık olduğunuz bir süreci de yaşıyor olabilirsiniz. Kalbinizi dolduran gücünüzü sevdiğiniz kişiden alacağınız etkiler altındasınız. Geçmiş mi yoksa yeni bir sayfa mı zihninizi kurcalarken, hemen karar vermemek önemli.

Balık: Anneniz ve anne soyundan gelen yakın akrabalarınızdan destek alacağınız özel bir gün. Küslükler barışılabilir, geçmişten kalan konular masaya yatırılabilir fakat hepsi için güzel temalar sizinle olacak gibi görünüyor. Gün içerisinde evinizle ilgilenmek, yarım kalan tamirler veya evinizi döşemekle ilgili girişimlerde bulunuyor olabilirsiniz. Borçlanmamaya dikkat.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.