1. HABERLER

  2. 25 Eylül 2021 günlük burç yorumları yayınlandı! Bugün burcunuzu ne bekliyor? İşte Tüm Ayrıntılar!
25 Eylül 2021 günlük burç yorumları yayınlandı! Bugün burcunuzu ne bekliyor? İşte Tüm Ayrıntılar!

25 Eylül 2021 günlük burç yorumları yayınlandı! Bugün burcunuzu ne bekliyor? İşte Tüm Ayrıntılar!

Göksel cisimlerin kişiyle arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş yaşamına dair yorumlar yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve yıllık de olduğu gibi burçlar baz alınır.

A+A-

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş yaşamına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve yıllık de olduğu gibi burçlar baz alınır.

Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Eylül cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 25 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Koçlar, finansal anlamda yatırımlarınızla alakalı zorlayıcı olduğunu düşündüğünüz konulara meslek yaşamınızdan destek alabilirsiniz. Olayları lehinize çevirebilirsiniz. Enerjinizi dikkatli kullanırsanız güzel bir gün sizleri bekliyor.

BOĞA BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Bazen duygularınızla alakalı karmaşaya düşebilirsiniz.  Kendinizle ilgilenmek keyif verecektir. Seyahat planları yapın, eğitim almak istiyorsanız onunla alakalı araştırmalara girişin. Günü keyifli geçirin.

İKİZLER BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili İkizler, maddi konularla alakalı gelişmeler sizleri bekliyor. Ortaklaşa gelirlerinizi iyileştirme amaçlı girişimlerinizi çoğaltmak için araştırmalar yapabilir bazılarınız otoriter figürlerle görüşmeler yaparak destekler alabilir. Hislerinize güvenin.

YENGEÇ BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Yengeçler, bugün ikili ilişkilerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Olaylara daha objektif yaklaşabilirsiniz. Kendinizi güzel bir şekilde ifade edip karşı tarafı etkileyebilirsiniz. Keyfini çıkarın.

ASLAN BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Aslanlar, özellikle iş çevrenizden desteklendiğinizi hissedebilir, olaylara bakışınızı değiştirebilirsiniz. Bir fırsat yaratıp lehinize sonuçlanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyin günün keyfine varın.

BAŞAK BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Başaklar, aşk yaşamınız canlanıyor. Sevgilinizle, flörtünüzle günün keyfine varın derim. Adil davrandığınız bir gün. İkili ilişkilerinizde hislerinize güvenin. Çocukları olanlar eğlenceli yerlere gidip tabii ki mesafeye dikkat ederek onları mutlu edebilir.

TERAZİ BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Teraziler, ev, aile konularında geçen bir Cumartesi sizi bekliyor. Dekorasyon alımı yapabilir, yaşam alanınızı düzenleyebilirsiniz. Aile üyeleriyle güzel bir yemek organizasyonu yaparak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

AKREP BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Akrepler, yakın çevrenizden destekler alabileceğiniz bir gün. Birlikte tatil planları yapı kısa kaçamaklar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer flörtünüz veya sevgiliniz var ise günü onunla da geçirmek keyif verecektir.

YAY BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Yaylar, maddi kazanımlarınız için girişimlerde bulunabilir, ailenizden destekler görebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, var ise evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi tekrar yenilemek istiyorsanız sağlığınıza gerekli olan itinayı göstermekle başlayın.

OĞLAK BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Oğlaklar, romantik olabileceğiniz bir gün. Aşk,flört çanları çalıyor. Hislerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Kendinize güvenin. Ne olabilir? Nasıl ilerlenebilir? Sorularının cevapları sizde.

KOVA BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Kovalar, ailevi gündemlerinizle beraber artık bilinçaltı konularında biraz rahatlamanız gerekmektedir. Onlarla konuşarak sizi neyin engellediğini, beraber nasıl çözümler üretebileceğinizi görebilir, mutlu olabilirsiniz. Güzel bir gün.

BALIK BURCU (25 EYLÜL 2021)
Sevgili Balıklar, yakın çevreniz ve sosyal ortamınızda aktif olacağınız bir gün. Kendinizi net ifade edebilir onlardan destekler alabilirsiniz. Kısa kısa seyahatler yapabilir, organizasyonlara katılarak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.