1. HABERLER

  2. 21 Eylül 2021 Salı günü burç yorumları bazı burçlar çok hassas olmalı bu aralar Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer...
21 Eylül 2021 Salı günü burç yorumları bazı burçlar çok hassas olmalı bu aralar Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer...

21 Eylül 2021 Salı günü burç yorumları bazı burçlar çok hassas olmalı bu aralar Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer...

21 Eylül Salı günü burç yorumlarında Dolunay'ın karanlık etkileri dikkat çekiyor. Dolunay, burçlar üstünde psikolojik açıdan olumsuz sebepler doğurabilir. Boğa burçları sürpriz bir aşk ile karşılaşabilir. Peki 21 Eylül 2021 Salı günü burçları neler

A+A-

21 Eylül Salı günü burç yorumlarında Dolunay'ın karanlık etkileri dikkat çekiyor. Dolunay, burçlar üstünde psikolojik açıdan olumsuz neticeler doğurabilir. Boğa burçları sürpriz bir aşk ile karşılaşabilir. Peki 21 Eylül 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte burçları bekleyen sürpriz gelişmeler...

21 EYLÜL 2021 SALI GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Scheat sabit yıldızında sabaha karşı gerçekleşecek Balık Burcu Dolunayıyla, askeride ya da bireysel anlamda silahlardan gelebilecek zararları, akıl hastalığı ya da değişebilen kişilik yapısındaki kişilerin takıntılarına karşı çok dikkatli olmalıyız. Bu Dolunay ile beraber çocuklarınızın, gençlerinizin kimlerle görüştüğünü kontrol etmelisiniz. Asker ve polislerin içerisinde bulunduğu çeşitli olayları sembolize eden kombinasyonlar bulunsa da, silahların yanlışlıkla ateş alması gibi vakalarla da karşılaşılabilir.

Koç: Dolunayın enerjisi bilinçdışınızda gerçekleşiyor. İlahi anlamda gökyüzünden çıkış yolu bulamadığınız ne var ise yardım isteyebilirsiniz. Bu süreç içerisinde dualara özen göstermek önemli. Hastanede yatan bir yakınınız bulunuyorsa, onunla ilgilenmek biraz zorlu süreçler getirebilir. Gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

Boğa: Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir sürecin içerisindesiniz. Aşk, aşk, aşk diyorum ben size. Kalbiniz boşsa kalbinizi dolduran bir aşk kapınızda diyebiliriz. Ancak hayaller ve gerçekler arasındaki farkı iyi bilerek ilerlemek bir hayli önemli gibi görünüyor. Beklenmedik herşeye kalbinizi açarken, ruhen kendinizi iyi hissedeceksiniz. Arkadaş gruplarınızda bazı kişilerle yol ayrımı yaşayabilirsiniz.

İkizler: İş hayatınızda kariyerinizde güçlendiğiniz bir süreci yaşıyorsunuz. Uzunca zamandır belirsiz olan enerjilerin yerine şimdi ayağı yere basan ve devamı olacak olan projelere imza atmak bir hayli önemli. Yöneticilerinizle aranızdaki gerilimler yerine birbirinizi anlayarak ilerlemek bir hayli önemli. Ev alma- satma dönemindeyseniz kar elde edeceksiniz.

Yengeç: Hukuksal konular biraz sizi üzebilir. Yakın arkadaşlarınız, söylenenler veya sizin dile getirdiklerinize bir hayli dikkat etmelisiniz. Üniversitede okuyorsanız, meydana gelebilecek karışıklıklar içerisinde bulunmamak bir hayli önemli. Yolculuk ve ev taşıma planı yapıyorsanız gökyüzü sizin yanınızda.

Aslan: Maddi anlamda borçlarınızı düzenleyeceğiniz, kredi, nafaka giderleri, faiz yapılandırma, prim konuları gündeminizde olabilir. Ameliyat ve operasyon geçirmek istiyorsanız kan ihtiyacınız olabilir, dikkatli olmalısınız. Düşmanlarınızın arkanızdan çevirdiği oyunları tam manasıyla göremiyor olabilirsiniz, sizin yanınızda görünen bir çok kişinin birkaç ay içinde yanınızdan ayrılma durumları olabilir. Kalbiniz doluysa sevdiğiniz kişi ile birbirinize kenetleneceğiniz bir sürecin içerisindesiniz.

Başak: Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Karşıt evinizde gerçekleşen Dolunay ortalama 10 gün içinde bir rahatsızlığa açık olduğunuzu sembolize ediyor. Öyleyse vitamin, mineral ve beslenme düzeninize dikkat etmek önemli. Eşinizle ve ortaklarınızla aranızda gizli konular bulunuyorsa bu süreç içerisinde bir çok konu suların yüzeyine çıkacak ve sisler çözülecek.

Terazi: Kazalara açık olduğunuz bir süreçten geçerken, gün içinde dikkatinizi toparlayamamak ve aşırı sinirlenmenin neticesinde kendinize zarar verebileceğiniz enerjiler sizinle beraber. İş hayatınızda yeni bir işe geçmek, belirsiz olan konuları netliğe kazandırmak için gökyüzü sizi destekliyor.

Akrep: Beraberliğinizden mutlu ve keyifli olabilirsiniz. Peki ya dostlarınız? Dostlarınız tarafından ilişkinizin eleştirilere uğraması içsel anlamda sizi huzursuz ediyor olabilir. Sahne, sanat ,medya veya iş yerinizde önemli bir sunum yapılacaksa sahnenin önünde olmak ve bir çok izleyicinin karşısında bulunacak projelerle ilgilenebilirsiniz. Temkinli olmanız gerekli olan bir konu bulunuyor, gizli sırlar var ise açığa çıkmak üzere aman dikkat.

Yay: Aile büyüklerinizden birinin rahatsızlığıyla ilgilendiğiniz bir süreçten geçerken, ciddi anlamda manevi açıdan yorulmuş olabilirsiniz. Ruhsal dünyanızda kendinizi biraz yalnız, kariyer konularında yorgun ve eleştirilerle karşılaşmış olarak bulabilirsiniz. Kendi iç huzurunuza odaklanmak bir hayli önemli. Ev alma- evinizi düzenleme, bahar temizliği için gökyüzü size şans ve fırsatlar sunmakta.

Oğlak: Takıntılı, sıkıntılı komşulara bir hayli dikkatli olmalısınız. Komşular arasında çıkabilecek sıkıntılar sizi üzebilir. Trafikte sise dikkat etmeli, görünmeyen araç arızaları ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Eğitmenseniz sınıflarınız içerisinde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Denizaşırı kısa seyahatler planlayabilirsiniz.

Kova: Parasal konularda yaşamakta olduğunuz belirsiz konuların yerine daha aklı başında ilerleyeceğiniz projeler gündeminizde olacak. Maddi anlamda kendinizi garanti altına alacak sözleşmeler gündeminizde olacak gibi görünüyor. Kalbiniz boşsa ruhunuza iyi gelecek bir beraberlik karşınıza çıkabilir, fakat karar vermeden önce kendinize biraz zaman tanımanız bir hayli önemli. Bu beraberlikte göremediğiniz konular sonradan karşınıza çıkabilir.

Balık: Kendinizi göstereceğiniz önemli bir süreçten geçmektesiniz. Açık düşmanlarınız tarafından eleştirilere tutulacağınız bir süreçten geçerken, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Psikolojik anlamda kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz, bu süreç içerisinde bağımlık yapan maddelere karşı dikkatli olmalısınız. Evliliğiniz içerisinde tamam mı devam mı kararı alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.