1. HABERLER

  2. Son Dakika Haberi Emeklilere Görülmemiş Kampanya 1800TL ve 1100TL Yeni Ödeme Müjdesi Geldi! Yeni Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı...
Son Dakika Haberi Emeklilere Görülmemiş Kampanya 1800TL ve 1100TL Yeni Ödeme Müjdesi Geldi! Yeni Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı...

Son Dakika Haberi Emeklilere Görülmemiş Kampanya 1800TL ve 1100TL Yeni Ödeme Müjdesi Geldi! Yeni Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı...

Bankalar bünyesinde ki müşterilerinin sayısını çoğaltmak için girişimlerde bulunmakta. Söz konusu girişimler içerisinde promosyon ödemeleri de bulunmakta. Emeklilere farklı ayrıcalıklar tanıyarak kendi bünyelerine katmak isteyen bankalar promosyon

A+A-

Emeklilere yeni müjdeler gelmeye devam ediyor. Yeni emekli promosyon ödemeleri açıklandı. Son açıklanan haberlere göre emeklilere 1800TL ve 1100TL oranında ödeme yapılacak.

Bankalar bünyesinde ki müşterilerinin sayısını çoğaltmak için girişimlerde bulunmakta. Söz konusu girişimler içerisinde promosyon ödemeleri de bulunmakta. Emeklilere farklı ayrıcalıklar tanıyarak kendi bünyelerine katmak isteyen bankalar promosyon ödemeleri ile emeklilerin zor dönemlerinde yanında olmayı amaçlıyor.

Yüksek promosyon oranı sunan bankalar arasında bulunan Akbank ve Şekerbank’tan yeni müjdeler geldi. Emekliler için harekete geçen bankalar 1100TL ve 1800TL oranında promosyon ödemelerinde bulunuyor. 1800TL promosyon ödeme olanağı sunan bankalar Akbank ve Şekerbank olurken 1100TL Promosyon ödemeleri Denizbank tarafından yapılmakta.

Söz konusu promosyon ödemelerinden yararlanabilmek için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Söz konusu şartlar arasında emekli maaşınızı 3 yıl kalma sözünüz ile beraber bahsi geçen bankalara taşımanız da bulunmakta.

1800TL Emekli Promosyonu Akbank

Akbank tarafından emekli müşterilerine 1800TL emekli promosyonu verilecek. Söz konusu promosyondan yararlanabilmek için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekmekte. SSK, BAĞ-KUR ya da Emekli sandığı üzerinden emekli olan kişiler fark etmeksizin söz konusu promosyon ödemelerinden yararlanabilmekte.

1800TL Promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen emeklilerin hali hazırda maaş aldığı banka ile Akbank’ı değiştirmesi gerekmekte. Değişim sonrasında 3 Yıl’a kadar çıkan taahhüt sözü vermelidir.

Söz konusu işlemlerden sonra Emekli promosyonundan yararlanan kişilerin banka hesaplarına promosyon ödemeleri direk şekilde geçecektir.

Şekerbank 1800TL Emekli Promosyonu Ödeme Koşulları

Şekerbank kendi bünyesinden emekli olan ya da emekliliğini taşıyan kişilere 1800TL emekli promosyonu olanağı sunmakta. Söz konusu promosyondan yararlanan emeklilerin bazı koşulları yerine getirmeleri gerekmekte. Bunların başında, diğer bankalarda da olduğu gibi kalma sözü bulunmakta.

1800TL ya da 1100TL Emekli ödemelerinden faydalanmak isteyen emeklilerin müracaatta bulunduğu bankalara kalacaklarına dair sözler vermesi gerekmekte. Promosyon ödemeleri gerçekleştirilirken emeklilerin aldığı maaşlar dikkate alınır. Söz konusu ödemeler bunun üzerinden değerlendirildiği için ödenecek tutarlarda değişiklikler gözlemlenebilir.

Söz konusu ödemeler 1100TL’den başlayarak 1800TL oranına kadar çıkabilmektedir. Başvuru sonrasında onaylanan ödemeler anında hesaba aktarılmaktadır. Ödemelerin hesaba geçmesinin ardından 3 senelik kalma süresi de işleme alınmaya başlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.