1. HABERLER

  2. Müjde gece yarısı geldi 1.750 TL ödeme yapılacak! Bağkur, SSK ve SGK'lılar dikkat! Hemen başvuru yapmazsanız hakkınız yanar...
Müjde gece yarısı geldi 1.750 TL ödeme yapılacak! Bağkur, SSK ve SGK'lılar dikkat! Hemen başvuru yapmazsanız hakkınız yanar...

Müjde gece yarısı geldi 1.750 TL ödeme yapılacak! Bağkur, SSK ve SGK'lılar dikkat! Hemen başvuru yapmazsanız hakkınız yanar...

Bankalar emekli maaşını kendi bankasına taşınması şartıyla emekli kişilere geri ödemesiz para veriyor.

A+A-

Bankalar emekli maaşını kendi bankasına taşınması şartıyla emekli kişilere geri ödemesiz para veriyor. ING Bank, emeklileri ilgilendiren bir kampanyasını duyurdu. Banka yaptığı açıklamada, emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlara 1000 TL’ye kadar promosyon vereceğini belirtti. Buna göre, 1.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 675 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

ING BANK DETAYLARI AÇIKLADI

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

  • 1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 675 TL,
  • 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 850 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri ise 1000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 675 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 850 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1000 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 25 Şubat 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 25 Şubat 2021 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 1.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.