1. HABERLER

  2. Milyonlarca Kişiye Müjde! Eylül ayında faturasını ödeyenlere 100 TL ödeme veriliyor! Detaylar Haberimizde...
Milyonlarca Kişiye Müjde! Eylül ayında faturasını ödeyenlere 100 TL ödeme veriliyor! Detaylar Haberimizde...

Milyonlarca Kişiye Müjde! Eylül ayında faturasını ödeyenlere 100 TL ödeme veriliyor! Detaylar Haberimizde...

Eylül ayında fatura ödemesi yapacak kişileri ilgilendiren duyuru yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, Eylül ayında verilecek otomatik fatura talimatlarına 100 TL’ ye varan chip-para hediye edilecek. Kampanyadan Akbank Axess kart sahipleri faydalanabilecekler

A+A-

Akbank Axess kart sahipleri için fatura kampanyasını duyurdu. Banka internet sayfasından yapılan yazılı açıklamada, Axess ile verilecek yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarında 100 TL’ye varan chip-para hediye edileceği bildirildi.

Kampanya 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. Bu kapsamda yapılan yazılı açıklamada, “Eylül ayında vereceğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 2 yeni fatura için 30 TL, 3 yeni fatura için 50 TL,4 yeni fatura için 75 TL, 5 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!” ifadeleri kullanıldı.
Kampanya ayrıntıları:

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden çok kartınız var ise minimum bir talimatın Axess ya da Free kartınızda olması gerekiyor.

Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 2 yeni fatura için 30 TL, 3 yeni fatura için 50 TL,4 yeni fatura için 75 TL, 5 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Eylül ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Ekim 2021’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, yalnızca yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz ya da banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihi itibariyle 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekiyor. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi ya da kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 30 Eylül 2021’e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız ya da FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli.

Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.