1. HABERLER

  2. Milyonlarca Emeklinin Cebi Rahatlayacak! E-Devlet Üzerinden Başvuran Bütün Emekliye 1.900 TL Destek Ödemesi Verilecek!
Milyonlarca Emeklinin Cebi Rahatlayacak! E-Devlet Üzerinden Başvuran Bütün Emekliye 1.900 TL Destek Ödemesi Verilecek!

Milyonlarca Emeklinin Cebi Rahatlayacak! E-Devlet Üzerinden Başvuran Bütün Emekliye 1.900 TL Destek Ödemesi Verilecek!

Gelirlerini yükseltmenin yollarını arayan emeklilere güzel haber geldi. E-Devlet üzerinden başvuran bütün emeklilerin cebi rahatlayacak. Banka emekliler için bin 900 TL’ye varan destek yapılacağı duyurusunda bulundu.

A+A-

Gelirlerini arttırmanın yollarını arayan emeklilere güzel haber geldi. E-Devlet üzerinden başvuran emeklinin cebi rahatlayacak. Banka emekliler için bin 900 TL’ye varan destek duyurusunda bulundu. Kampanyadan 24 Mayıs 2021 tarihi itibari ile yeni edinilen emekli maaş müşterileri kapsıyor.

TEB Bankası emekli promosyon ödemelerine ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, emekli maaşını TEB’e taşıyanlara bin 900 TL’ye varan destek verileceği bildirildi. 1.600 TL’ye varan promosyon ödemesi yapan banka, her ay 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim, ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca en fazla 300 TL indirim sağlıyor.

Başvurular nasıl yapılır?

SGK ve Bağkur’dan emekli olacaklar, E-devlet’ten ya da SGK Müdürlükleri aracılığı ile dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde banka tercihini “Türk Ekonomi Bankası” olarak belirtmelidir.
Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik müracaat dilekçesinde çalışmak istedikleri banka olarak “Türk Ekonomi Bankası”nı iletmelidir.

Kampanya ayrıntıları

Kampanya 24.05.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.
Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekiyor.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekiyor.

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı şekilde aşağıda belirtilen tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/ya da taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından faydalanmak ve 1.600 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir ya da Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.