1. HABERLER

  2. Emekliye En Az 5 Bin 100 TL Faizsiz Ödeme müjdesi! 3 Maaş birden ödeme Müjdesi verildi Başvurular Başladı…
Emekliye En Az 5 Bin 100 TL Faizsiz Ödeme müjdesi! 3 Maaş birden ödeme Müjdesi verildi Başvurular Başladı…

Emekliye En Az 5 Bin 100 TL Faizsiz Ödeme müjdesi! 3 Maaş birden ödeme Müjdesi verildi Başvurular Başladı…

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren haber geldi. Acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen başvuru yapabilirsiniz. Üstelik emeklilik maaşını taşıyan kişilere 3 maaş avans verilecek. Maaşı 90 gün içinde taşımayanlar için Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurar

A+A-

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren haber geldi. Acil nakit avanslarınız için hemen başvuru yapabilirsiniz. Üstelik emeklilik maaşını taşıyan kişilere 3 maaş avans verilecek. Maaşı 90 gün içinde taşımayanlar için Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurarak 6.972 TL avans alabilirsiniz…

Emekli olan yurttaşlar emeklilik maaşı müracaatı yapmış oldukları takdirde 3 maaş avans imkanından yararlanabilecekler. Emekliler çektikleri avans parası için 12, 24 ve 36 taksit halinde geri ödeyebilecek eğer 36 ay taksitten yararlanılmak isteniyorsa 4.500 TL avans parası için maaşlarından 3 sene boyunca 125 TL kesinti yapılacak.

Türkiye Emekliler Derneği Emeklilerin Taleplerini Topladı

Türkiye Emekliler Derneği başkanı olan Kazım Ergün, Türkiye Bankalar Birliği’ne emeklilerin talep ettiği durumları içeren bir yazı gönderdi. Bu yazı içerisinde pandemi tedbirleri amacı ile sosyal güvenlik primi tahsilatının ertelenmesi ve KDV’lerin ertelenmesi için bir yazı oluştur. Nakit akışı bozulan firmalarında bankalara olan kredi anaparaların faiz ödemelerinin de asgari 3 ay ötelendiği hatırlatılmış oldu.

1 Milyonu bulan dernek üyeleri ile birlikte toplamda 13 000 000 emekli talebi bulunan bu yazı içerisinde en az 3 ay olmak üzere kredi geri ödeme taksitleri ile ilgili faiz ötelemesi talep edildi. Bununla birlikte yaşlı bireyler evden çıkamadıkları için maaşlarını çekemedikleri için bir çok problem yaşadıkları da belirtildi. Bununla birlikte bu problemlerin giderilmesi için bankaların tedbir alınması ve çözüm üretilmesi istendi.

Emekliler Nakit Avans Çekebilecekler

Acil nakit ihtiyacı bulunan emekliler bankaları üzerinden kredi çekemiyorlarsa, maaşlarını bağlamaları ile birlikte kredi verilecek bankalara yoğunlaşabilirler. Aynı zamanda bu kredi olanakları için bankalara başvurmak için yalnızca emekli olmanız ve maaşınızı bankalara taşımanız gerekiyor. Bu krediler için hemde kredi notunuza bakılmayacak ve tüm emekliler rahatlıkla kredi çekebilecekler.

Kredi olanakları istenen miktarda ödenebilmektedir hemde emekli maaşının 10 katı 20 katı gibi kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte geri ödemeler yine 12, 24 ve 36 ay ile taksitlenebilecek ve faiz oranları da düşük bir biçimde uygulaması yapılacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.