1. HABERLER

  2. Emekli maaşı 2500 TL üzeri olan herkesi ilgilendiriyor: Geri ödemesiz para verilecek!
Emekli maaşı 2500 TL üzeri olan herkesi ilgilendiriyor: Geri ödemesiz para verilecek!

Emekli maaşı 2500 TL üzeri olan herkesi ilgilendiriyor: Geri ödemesiz para verilecek!

Emekli olan kişilerin maaşlarını kendi bankalarına çekmek isteyen birçok banka birer birer duyuru yapıyor.

A+A-

Emekli vatandaşların maaşlarını kendi bankalarına çekmek isteyen bankalar birer birer duyuru yapıyor. ING Bank, emeklileri ilgilendiren bir kampanyasını duyurdu. Banka yapmış olduğu açıklamada, emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlara 1000 TL’ye kadar promosyon vereceğini belirtti. Buna göre, 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 1000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

ING BANK DETAYLARI AÇIKLADI
1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 675 TL,

1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 850 TL,

2.500 TL ve üzeri ise 1000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 sene boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz faydalanabilir.

Promosyon ödemesinden yararlanmak için herhangi bir ürün şartı bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 675 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 850 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1000 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 25 Şubat 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon müracaat işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri  yapılabilir.

Bankamızdan birden çok emekli maaş alınıyor olması halinde, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı göz önüne alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 senelik taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 senelik taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artış göstermesi halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 senelik taahhüde aykırılık olması durumunda, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi göz önüne alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden çok ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma veya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış veya talepte bulunan müşterilerimiz, 25 Şubat 2021 tarihinden itibaren koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 1.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.