Son Dakika!!! Abdullah Avcı İle Yollar Ayrılıyor

Beşiktaş'ta sıcak saatler yaşanıyor. Üst-üste alınan mağlubiyetlerden sonra eleştirilen Abdullah Avcı'nın görevine son verilmesi bekleniyor.

Son Dakika!!! Abdullah Avcı İle Yollar Ayrılıyor

Beşiktaş ligin ikinci yarısına 3 mağlubiyetle başladı. Önce, Ziraat Türkiye Kupası'nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor mağlubiyeti ardından Vodafone Park'ta alınan Sivasspor mağlubiyeti ve akabinde rövanş karşılaşmasında alınan Büyükşehir Belediye Erzurumspor mağlubiyeti ve kupadan elenme Beşiktaş taraftarının ve yönetiminin sabrını taşırdı. Erzurumspor karşılaşmasında "Avcı İstifa" tezahüratları maç boyunca durulmamıştı. Karşılaşmanın ardından A spor muhabiri Hakan Gündoğar'ın " taraftardan gelen tepkileri gördünüz ne yapacaksınız? sorusuna ise "Değerlendireceğiz" cevabını veren Avcı istifa sinyalini vermişti. Bugün Cuma namazından sonra Abdullah Avcı ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Ahmet Nur Çebi'nin Abdullah Avcı ile yolları ayırması bekleniyor. 

GÖREV İÇİN 2 ADAY 

Abdullah Avcı ile yolları ayıracak olan yönetim teknik direktörlük görevine Samet Aybaba ya da Sergen Yalçın'ı getirmeyi planlıyor.

YORUM EKLE