Mehmet Şanlı Hastaneye Yatırıldı!

Mehmet Şanlı Hastaneye Yatırıldı!

Havalimanında kalan ve ABD'ye gitmek adına her gelen ABD uçağını kontrol eden eski basketbolcu Mehmet Şanlı, akıl sağlığının yerinde olmaması ve ruh sağlığı sorunları olmasından dolayı alınan karar sonucunda hastaneye yatırılmasına karar verildi. Şanlı, geçmişte babasının ısrarları ve baskıları ile ev içerisinde yaşanan sorunlar sonrasında bu duruma geldiği iddia edilmiş, daha önce hastaneye yatırıldığı ancak tekrar çıkmasının ardından yine bu sorunlarının tekrar etmeye başladığı belirtilmişti.

Havalimanı personeli tarafından yemek konusunda yaşadığı sıkıntılar giderilirken, diğer misafirlerin arasında dolaşması ve sürekli olarak havalimanına ait bölgelerde yaşaması dolayısı ile Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine bugün zorla yatışının yapıldığı açıklandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Hızlandırdı


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından hazırlanan tedavi evrakları ve diğer detaylar sonrasında 23 yaşındaki eski basketbolcunun hastaneye yatışı gerçekleşti. Bu konuda Şanlı'nın aile yakınlarından henüz açıklama yapılmazken, uzun bir sürecin ardından tekrar sağlığına kavuşmasının ardından eğer mümkün olursa basket sahalarına geri dönebilecek olduğu tahmin ediliyor. Hastane tarafından ise açıklama yapılmadı.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 19:32
YORUM EKLE