Deniz Türüç tekrardan Milli takımda

İstikbal Mobilya KayseriSpor'da oynayan başarılı futbolcu Denin Türüç, Mart ayında oynanacak olan Arnavutluk ve Moldova maçları için Milli takım kadrosuna davet edildi.

Deniz Türüç tekrardan Milli takımda

İstikban Mobilya Kayserispor'da başarılı oyunculuğu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Deniz Türüç, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından kadroya davet edildi. Son olarak 2018 yılında İran ile oynanan maçta A Milli Takıma davet edilen başarılı futbolcu Deniz Türüç yeniden milli takıma dönmenin sevincini yaşıyor.

A Milli Takımın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu açıklandı. A Milli Takım, 17 Mart Pazar günü saat 18.00'de Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde toplanacak.

Yeniden milli davet edildiği için mutlu olduğunu belirten genç ve başarılı oyuncu Deniz Türüç, "Yeniden Ay-Yıldızlı formayı giyeceğim için çok mutluyum. Kimsenin şüphesi olmasın bu forma için elimden gelenin fazlasını yaparak başarılı olacağım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 15:50
YORUM EKLE