İstiridye Cinsel Organını Kaptı!

İstiridye Cinsel Organını Kaptı!

22 yaşındaki ABD'li dalgıç Sean Madison, arkadaşı ile birlikte dalış yaptığı sırada Hawaii Adaları'nda istiridyeye rastladı. Arkadaşının kendisini kameraya çektiğini ve bu anları unutulmaz hale getirmek adına cinsel organını istiridyeye sokarak dikkat çekecek olduğunu düşünen genç adam, istiridyenin cinsel organını kapması ve bırakmaması sonucunda ise hastanelik oldu.

Birkaç dakika aradan sonra cinsel organının şişmeye ve morarmaya başladığını belirten Madison, daha sonrasında ise kendisinin vücudunda morarmalar ve ödemler oluşmaya başladığını, bunun hemen ardından hastaneye gittiğini açıkladı.

Alerjisi Varmış


Deniz ürünlerine alerjisi olan 22 yaşındaki adamın aşırı arsenik dolayısı ile bu tür komplikasyon yaşadığı, bunun normal insanlarda olmasının beklenmediği belirtildi. Genç adam "Arkadaşım beni filme çekiyordu ben de onu etkilemek istedim ve cinsle organımı istiridyenin içinde soktum" ifadelerini kullandı.

Deniz ve havuz ürünleri arasında ayrımlar olduğu gibi denizlerde yaşayan canlıların zehirli olanları, kimyasallar taşıyabildikleri ve insan sağlığına zarar verebilecek canlılar oldukları bilinmesi gerekiyor. Havuz canlılarının ise ne olduğu ve nasıl yetiştirildiğine bağlı olarak zehirli olmadıkları, gıda amaçlı üretildikleri biliniyor.
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 21:45
YORUM EKLE