Tayyip Erdoğan Sert Çıktı: Bunların Bilet Parasını Verip Göndermek Lazım

Tayyip Erdoğan Sert Çıktı: Bunların Bilet Parasını Verip Göndermek Lazım

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililere karşı konuştu. Türkiye'nin en büyük nüfusa sahip şehri olan İstanbul'da ''yaşayamam'' diyenlerin bilet paralarının verilerek derhal gönderilmeleri gerektiğini açıklayan Erdoğan, ''bunlar ülkemize yük'' dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Kosova'nın Başbakanı tuttu, istihbaratın başındaki kişiyle içişleri bakanını görevden aldı. Şimdi soruyorum, ey Kosova'nın Başbakanı, kimin talimatıyla sen böyle bir adım attın? Ne zamandan beri Türkiye Cumhuriyeti'ne darbe yapmaya gayret edenleri korumaya başladın" dedi.

Şeref, Mutluluk ve Onur Duyuyoruz


Pendik İl Kongresi kapsamında konuşmasında ''Değerli kardeşlerim İstanbul'a hizmet etmekten onur, mutluluk ve şeref duyuyoruz.'' ifadelerini kullandı. AK Parti'nin İstanbul'u kaybetmemesi için şimdiden partililer ile görüşmelere başlayan ve kongreler kapsamında konuşan Erdoğan'ın gelecek aylarda İstanbul'a daha fazla özen ve ilgi göstermesi, hatta en fazla ilgiyi İstanbul'a göstermesi bekleniyor. AK Parti grubu çatısı altında birçok kişi ve yetkili bulunurken, İstanbul'dan alınacak olan oyların AK Parti için büyük önemi bulunmakta.
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 17:43
YORUM EKLE