Mahir Ünal'dan Önemli Açıklamalar

Mahir Ünal'dan Önemli Açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, son dönemde çocuk tecavüzlerine uygulanacak olan cezalar ile ilgili ve CHP'nin yaptığı açıklamalar ile ilgili olarak konuştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, açıklamalarında kendilerinin çocuk oyuncağı oynamadıklarını belirterek, “Biz burada evcilik oynamıyoruz. Biz burada bir taraftan 4 tane terör örgütü ile mücadele edeceğiz, bir taraftan 15 Temmuz işgal girişiminin yaralarını sarmaya çalışacağız, bir taraftan da sözde siyaset yapıyormuş gibi görünün terör sevici Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi ile uğraşacağız” dedi.

Ünal, “Çocuk istismarına yönelik düzenlemenin imzaları tamamlandı, önümüzdeki hafta Meclise sevk edilmesi planlanmakta” dedi. Kimyasal kastrasyon ve 50 yıla kadar ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile ilgili bugün Başbakan Yardımcısı Akdağ tarafından da bu cezalar üzerinde karar kılındığı açıklanmıştı.

AK Parti Çalıştı, Karara Varıldı


AK Parti yönetimi üst düzey yetkililer ile çalışarak aldığı çocuk tecavüzcülerine kastrasyon ve 50 yıla varan hapis cezası kararı ile birlikte uzmanların da dikkatini çekiyor. Uzmanlar kimyasal kastrasyonun belirli ilaçlar kullanılarak aşılabildiğini ve en iyi cezanın müebbet hapis cezası olduğunu belirterek, müebbet hapis cezası üzerinde ağırlaştırılmasının olası geri dönüşü olmayan vakaları engelleyebilecek olduğunu belirtiyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 23:06
YORUM EKLE