İYİ Parti lideri Merak Akşener, Erdoğan'ı ve İttifakı Hedef Aldı

İYİ Parti lideri Merak Akşener, Erdoğan'ı ve İttifakı Hedef Aldı
İYİ Parti lideri Merak Akşener, tek aday olarak katıldığı parti içi seçimlerden tekrar ''Genel Başkan'' olarak seçildi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP ortaklığındaki ''Cumhur ittifakını'' hedef alan Akşener, “Eline gelen araştırma sonuçlarını söyle de herkes İYİ Parti’den neden korktuğunu bilsin” dedi.

Erdoğan hakkında son dönemde kendisi tarafından düzenli olarak yaptırılan tüm anketlere rağmen iyi sonuçlar çıkmadığını iddia eden ilk ve son isim elbette Akşener değil. Erdoğan'a desteğin azaldığı ve AK Parti'ye yeni dönemde oy vermeyecek insan sayısında artışlar olduğuna dair iddialar basında sürekli olarak yer alırken, anket şirketleri tarafından ise bu dönemde araştırmaların kamuoyuna açıklanmaması sonuçların nasıl olduğunun görülmesini engelliyor.

''Biz Kazanacağız''


2019 seçimlerini kendilerinin kazanacak olduğunu belirten Meral Akşener, salona girerken birçok partili tarafından “Cumhurbaşkanı Akşener” sloganları atıldı. İYİ Parti'nin 2019 seçimlerini kazanacak olduğunu belirten Akşener ise kendilerinin kötülerden daha cesur olduklarını ve AK Parti ile Cumhur ittifakını yenecek olduklarını ifade etti. Erdoğan cephesinden ise bu açıklamalara karşı yanıt verilmedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 20:48
YORUM EKLE