Erdoğan: Ey Netanyahu Nükleer Silahların Bir Gün Çalışmaz!

Erdoğan: Ey Netanyahu Nükleer Silahların Bir Gün Çalışmaz!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da konuştu. Erdoğan, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya seslendi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarında İsrail Başbakanına karşı ''Ey Netanyahu, sen çok zayıfsın, çok garipsin, ''nükleer silahlarım var'' diye hava atma'' ifadelerini kullandı.

İsrail'e sert tepki gösteren Erdoğan, ''bir gün bir bakarsın o nükleer silahların çalışmaz Ey Netanyahu'' ifadelerini kullandı. Bu ifade ile ABD'yi kastettiği tahmin edilen Erdoğan'ın İsrail'e tepkileri bununla son bulmadı.

İşte Erdoğan'ın İsrail Açıklamaları


Terör örgütlerinden temizlediğimiz yerlerde daha önce terör örgütlerinin paçavralarının dalgalanmasına ses çıkarmazlar. Çünkü bunların derdi Türkiye’dir. Bizim sömürgecilik, işgalcilik ayıbımız yoktur ey Netanyahu. Sen işgalcisin. Şu anda işgalci olarak o topraklarda bulunuyorsun.
Aynı zamanda sen bir teröristsin. Sizin o mazlumlara yaptığınızı tarih kaydediyor. İnanıyorum ki İsrail halkı senin bu yaptıklarından rahatsız.

Sen kalkıp da bizim Afrin harekatına söz söyleyecek kıratta değilsin. Önce haddini bileceksin. Bizim alnımız ak her zaman başımız diktir. Biz gittiğimiz yerlere medeniyet sevgi götürürüz. O yüzden diyoruz ki kimse bu bayraktan rahatsız olmasın.

Biz sadece teröristin tepesine bineriz. Şu anda Afrin’de olan bu değil mi? Bölgemizde yeni Sykes Picot paylaşımları yapılmasına izin vermeyeceğiz. Coğrafyamızın kaderini emperyalistlerin hırslarına terk etmeyeceğiz.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 16:46
YORUM EKLE