Erdoğan: Bu Nasıl Tek Adamlık

Erdoğan: Bu Nasıl Tek Adamlık

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son MYK'da partililere karşı sert çıktı. Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba'ya karşı ''bugüne kadar kırmızı etin kilo düşecek deniliyordu, şimdi ise bakıyorum listeye göre kıymanın kilosu 2 TL daha artmış, bununla ilgili hemen ne gerekiyorsa yapın ve fiyatları düşürün!'' dediği öğrenildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrıca son dönemde yaşanan ekonomik sorunlar ile ilgili olarak kurmaylarına bu sorunu derhal çözmeleri uyarısında bulunduğu öğrenildi.

''Tek Adamlık'' Vurgusu


Kendisinin sık sık ''tek adam'' olarak eleştirildiğini MYK'da belirten Erdoğan, bununla ilgili olarak ise “Faizleri düşürün diyoruz, artıyor. 50 olumlu göstergeyi görmezden gelip bir iki göstergeye takılıyorsunuz. Aldığımız kararlar bile uygulanmıyor. Bu nasıl tek adamlık” ve “Bazı arkadaşlarımızın açıklamaları çok yanlış. Ekonomik göstergelere bakıyorsunuz en az 50 gösterge olumlu yönde gelişiyor, ama onlar orada sıkıntılı olan bir iki başlık üzerine konuşuyorlar. Bu büyük terbiyesizlik, saygısızlık. Arkamdan iş çeviriyorlar. Artık bunlara müsaade etmeyeceğiz” dediği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 23:19
YORUM EKLE