CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Yeni Oy İddiaları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Yeni Oy İddiaları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak bugün basında ortaya atılan iddialarda MYK'da yaptığı ''parti içerisinde verdiğiniz mücadeleyi Türkiye'de şehirlerde verseniz bu parti iktidar olur'' açıklamalarının ardından ortaya atılan bir takım oy sonuçları gündemi karıştırdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yaptırılan anketlerde 2 diğer parti ile birlikte ittifak yapılması durumunda oy oranlarının ortalama olarak %40 seviyesinde kalması sonucunda nasıl formül aranacak olduğu ve neler yapılacak olduğu merak konusu oldu. İYİ Parti ve Saadet Partisi ile birlikte yapılacak olan ittifak sonucunda iddialara göre CHP ortalama %40 oranında oy alabiliyor.

Aylin Nazlıaka Reddedildi!


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yeşil ışık yakılmasına rağmen eski Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka'nın parti içerisinde yapılan bağışlanma taleplerinin reddedilmesi parti içerisinde neler olduğu sorusunu tekrar doğurdu. Parti içerisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından diktatörlük ilan edildiği iddiaları bir yana dursun Kadıgil tarafından ''beni milletekili yapmaları gerekir'' benzeri açıklamaları partinin içerisinde bir yer kavgası olduğunu doğrulamıştı.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 16:27
YORUM EKLE