Başkan Erdoğan Kuzey Marmara Otoyolu Açılışında Konuştu

Başkan Recep Tayyip Erdoğan; "Biz Size Efendi Olmaya Değil, Hizmetkar Olmaya Geliyoruz"

Başkan Erdoğan Kuzey Marmara Otoyolu Açılışında Konuştu

Başkan Recep Tayyip Erdoğan bugün kuzey marmara otoyolu açılış törenine katıldı. Törende konuşan Erdoğan'dan satırbaşları şöyle;

"Biz Size Efendi Olmaya Değil, Hizmetkar Olmaya Geliyoruz"

"Çatalca'yı Geleceğe Taşıyacak Tüm Projelerimiz Hazır"

"Her Seçim Yeni Bir Başlangıçtır"

"Ülkemiz Tarihin En Büyük Demokrasi Reformlarını Biz Hayata Geçirdik"

"Ülkemizi Bugünkü Seviyesine Getirmemizin Gerisinde İstikrar ve Toplumsal Huzur İklimi Vardır"

"Bakın Ankara adayarı, her türlü yolsuzluk var. Bay Kemal, çık adayının karıştığı işleri sen izah et. Ülkemiz tarihinin en büyük demokrasi reformlarını biz hayata geçirdik. Ülkemizi bugünkü seviyesine getirmemizin gerisinde istikrar ve toplumsal huzur iklimi vardır. Amacımız ülkemizin kazanımlarını daha ileriye taşımaktır."

"BAY KEMAL SEN BİR MÜSLÜMANSAN TERÖRÜN KAYNAĞININ İSLAM OLDUĞUNU NASIL SÖYLEYEBİLİRSİN"

"Yeni Zelenda’da yaşananları gördünüz. Avusturyalı senatör bu ifadeleri kullanabilir. Bay Kemal eğer sen bir Müslümansan terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu nasıl söylersin ya… Bakın size ekranda kendisini bizzat izlettim. Adamın söylediği ortada bir Müslüman kendisi için nasıl böyle bir şey söyler. Cuma namazında olan benim Müslüman kardeşlerime İslam düşmanı bir namussuz bu… Sen bunun üzerine bir şeyler söyle… Bana burada sen fatura kesemezsin. Senin vatanseverlik diye bir şeyin yok. Sen bu ülkede teröristlerle berabersin. Kim var senin kolunda HDP, İYİ Parti bir maalesef Saadet Partisi var… Dörtlü bir çete… Bunlara sandıklarda bir Osmanlı tokadı atmaya var mıyız?"

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 18:29
YORUM EKLE