AK Parti Fatih Başkan Adayı Ergün Turan'dan iddialı açıklamalar

AK Parti Fatih Başkan Adayı Ergün Turan, katılmış olduğu bir derneğin programında başkan olacağı takdirde yapmak istediği projelerden bahsetti.

AK Parti Fatih Başkan Adayı Ergün Turan'dan iddialı açıklamalar

AK Parti Fatih Başkan Adayı Ergün Turan'dan iddialı açıklamalar

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan Kalkandelenliler Derneğinin düzenlendiği bir programa katıldı. Turan, belediye başkanı olduğu taktirde yapacağı projelerden bahsederek, yeni dönemde belediyecilikte yeni bir iletiye gireceklerini söyledi.

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan Kalkandelenliler Kültür Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin düzenlediği programa katıldı. Derneğin çalışmalarını büyük bir ilgiyle takip eden Turan, dernek üyeleriyle sohbet etti. Dernek üyeleri ise Turan’ı müzik eşliğinde ağırladı. Belediye başkanı olduğu taktirde yapacağı projelerden bahseden Ergün Turan, yeni dönemde belediyecilikte yeni bir iletiye gireceklerini söyledi. Turan konuşmasına şu sözlerle devam etti:

”Yeni dönemde Fatih’imizin bu sorunlarına şu ana kadar arkadaşlarımız ciddi katkıda bulundular. Ama yine de Fatih’imizin eskiyen bir yapı stoğu var. Hem de eski planlı olduğu için otoparkla ilgili ciddi sıkıntıları var. Göçmenlerle ve başka konularda bazı alanlarda yaşamı zorlayan, bunu çok kullanmıyoruz ama çöküntü alanı dediğimiz alanlar oluşmaya başladı. İnşallah bunu söz olarak söylüyorum, bunu başaramazsak başarmamış oluruz. Önümüzdeki dönem Fatih’imizde daha güvenli daha konforlu sorunların çözüldüğü bir yıl olacak inşallah.”

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 21:26
YORUM EKLE