Ekipler yolların kapanmaması için çalışıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kar yağışının etkisini gösterdiği bölgelerde yolların kapanmaması için tüm ekipleri seferber etti.

Ekipler yolların kapanmaması için çalışıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kar yağışının etkisini gösterdiği bölgelerde yolların kapanmaması için tüm ekipleri seferber etti. Tüm ekipleri ve araçlarını kar küreme, tuzlama ve yol açma çalışmaları için seferber eden Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarına gece-gündüz devam ediyor.

Yurt genelinde kar yağışı etkisini gösterirken, Manisa’da da Gördes, Demirci, Soma, Kırkağaç, merkez Spil Dağı bölgelerinde kar yağışı devam ediyor. Yolların kapanmaması ve vatandaşların mağdur olmaması için adeta seferberlik ilan eden Manisa Büyükşehir Belediyesi de, tüm ekip ve araçlarını kar küreme, tuzlama ve yol açma çalışmalarına yönlendirdi. İl genelinde kar yağışının etkin olduğu bölgelerde yoğun çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yolların açık kalması için büyük çaba gösteriyor. Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gece-gündüz devam eden kar küreme çalışmaları, Manisalıların da takdirini kazanıyor.

YORUM EKLE