Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bu haftanın kazananı belli oldu. Bu hafta Hilal Hanım, Özge Hanım, İpek Hanım, Merve Hanım Milana Hanım yarıştırlar. Son yarışmacı olan Milana Hanım sofrası ve yemekleri ile bugün ekranlara geldi. Peki 15 Mart Zuhal Toplalla Sofrasını kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı?

Zuhal Topal'ın sunduğu "Zuhal Topal'la Sofrada" bu haftanın kazananı belli oldu. Yarışmayı takip eden izleyiciler "Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı" sorusunu merakla araştırıyor. Bu hafta Hilal Hanım, Merve Hanım, Özge Hanım, İpek Hanım ve Milana Hanım yarıştılar. Haftanın son günü Milana Hanım sofrası ve yemekleri ile ekranda yer alacak. Milana Hanımın menüsü içerisinde tavuklu yeşil kabak çorbası, buharda mantı, samsa, Özbek pilavı, çoban salata ve ayva tatlısı bulunuyor. 15 Mart tarihinde yapılan son puanlamanın ardından birinci olan isim haberimiz içerisinde yer alacaktır.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMASINI 15 MART’TA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında; 15 Mart Cuma günü haftanın birincisi ve 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibi Merve Hanım oldu.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA YARIŞMACILARI

Bu hafta yarışmacılar arasında Hilal Hanım, Merve Hanım, Özge Hanım, İpek Hanım ve Milana Hanım bulunuyor.

YARIŞMACILAR KAÇ PUAN ALDILAR?

Hilal Hanım: 18 PUAN

Merve Hanım: 25 Puan

Özge Hanım: 23 Puan 

Milana Hanım: 15 Mart tarihinde yarışacak. Milana Hanımın menüsü içerisinde tavuklu yeşil kabak çorbası, buharda mantı, samsa, Özbek pilavı, çoban salata ve ayva tatlısı bulunuyor. 

ZUHAL TOPAL SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 20:20
YORUM EKLE