Tutunamayanlar Dizisinin Başrolü Doğu Demirkol kimdir?

TRT 1 Ekranlarında bugün başlayacak olan komedi dizisi Tutunamayanlar'ın başrol oyuncusu Doğu Demirkol kimdir sorusunun cevabı merak edilmeye başlandı. Stand Up dünyasının son dönemlerde konuşulan isimleri arasında yer alan Doğu Demirkol TRT 1'de yeni çıkacak olan Tutunamayanlar'da başrol. Peki Doğu Demirkol Kimdir? İşte Doğu Demirkol ile ilgili bilgiler.

Tutunamayanlar Dizisinin Başrolü Doğu Demirkol kimdir?

1985 doğumlu olan Doğu Demirkol'un annesi Mersinli, babası Balıkesirli bir Çerkez'dir. Tam ismi Aydın Doğu Demirkol'dur. Üniversite'den bilgisayar mühendisliğini bitiren Demirkol, daha önce TV8 ekranlarında yayınlanan yetenek sizsini yarışmasında adını duyurmayı başardı. Fakat finale gitmeyi başaramadı.

Bir çok yeteneği olan Doğu Demirkol, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı komik espirilerle dikkat çekti.

BKM Mutfak ekibinde yer alan Murat Gençoğlu ile yolunun kesişmesi ardından Güldür Güldür programına dahil oldu. Başrollerinde usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı bir Ali Atay filmi olan Ölümlü Dünya'da beyazperdeye adım atan Doğu Demirkol, son olarak, yönetmenliği Nuri Bilge Ceylan tarafından üstlenilen bir sanat filmi olan Ahlat Ağacı'nın başrollerinden birini üstlendi, buradaki Sinan karakteriyle büyük bir beğeni kazandı.

DOĞU DEMİRKOL TUTUNAMAYANLAR'DA BAŞROL

TRT 1'in bu akşam seyirciyle buluşacak olan dizisi Tutunamayanlar'ın başrolünde Doğu Demirkol var.

İlk bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Tutunamayanlar dizisinde hayatında hiç çalışmamış Tarık'ın iş görüşmesinde İrem'i görüp aşık olması ile devam eden komik konulardan oluşuyor. Tarık'ın daveti ile mahallesine giden İrem, mahallede yer alan kütüphanede çalışmaya başlar. Çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi neticesinde bir anda her şeyini kaybeden İrem'in çalışarak yeniden eski günlerine kavuşmak istemesi ve Tarık'ın İrem'in dikkatini çekmenin tek yolunun bir iş bulup çalışmaktan geçtiğini anlayan Tarık gittiği iş görüşmelerinde yaşadığı komik tecrübeler filmde konu alınıyor.

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİ BAŞROL OYUNCULARI

Doğu Demirkol (Tarık)

Ecem Çeşmioğlu (İrem)

Zafer Algöz (İlhan)

Yeliz Kuvancı (Ayşe)

Şinasi Yurtsever (Hicabi)

Barış Yıldız (Şair Lütfü)

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 16:26
YORUM EKLE