Tamer Karadağlı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen 22 yaşındaki Iraz Yıldız Kimdir?

Oyuncu Tamer Karadağlı geçtiğimiz gün Iraz Yıldız (22) ile yemek yerken yakanmış ve bir hayli gerilmişti. Iraz Yıldız, Tamer Karadağlının yeni sevgilisi olduğu iddia edildi.

Tamer Karadağlı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen 22 yaşındaki Iraz Yıldız Kimdir?

Oyuncu Tamer Karadağlı, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir avm'nin mahalle katında Iraz Yıldız ile yemek yerken yakalanmış ve soruları yanıtlamamıştı. Peki Iraz Yıldız Kimdir?

Iraz Yıldız'ın piyanist olduğu biliniyor ve yaşı da küçük...

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

Tamer Karadağlı ile akşam yemeği yerken yakalanan Iraz Yıldız 1997 doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı’nda Yuriy Sayutkin’in öğrencisi oldu. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri’nde çaldı. 2010 yılında “Fazıl Say ve Arkadaşları” projesi kapsamında bir çok konser verdi.

2017 Eylül‘de Maestro Howard Griffits ve Wien Radio Symphonieorchester eşliğinde Fazıl Say’ın China Rhapsody adli piyano ve orkestra eserin Viyana’ Sony Classical ile kaydetmiştir.

Eğitimine Brüksel Royal Konservatuvarı’nda (Koninklijk Conservatorıum of Brussels) Prof.Boyan Vodenitcharov ile, günümüzde Codarts Rotterdam’da Bart van de Roer ile devam etmektedir.

(Snobmagazin)

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2020, 23:19
YORUM EKLE