Survivor'da Perviz Abdullayev ile Yasin Obuz ilk kavga eden isimler oldu!

Survivor 2020 ilk bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıktı. İlk oyunlarını baraka için oynayan ünlüler takımından Perviz Abdullayev ve Gönüllüler takımından Yasin Obuz birbirine girdi.

Survivor'da Perviz Abdullayev ile Yasin Obuz ilk kavga eden isimler oldu!

Merakla beklenen Survivor 2020 sezonu bugün başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ilk oyunlarını baraka için oynadılar. Oyunda ilk kavgada çıkmış oldu. Ünlüler takımından Perviz Abdullayev ve Gönüllüler takımından Yasin Obuz, oyunda kavga çıkardı.

SURVIVOR 2020'DE İLK KAVGA

Survivor'da bu akşam oynanan baraka oyunu için ilk olarak Ünlüler ve Gönüllüler takımında erkekler mücadele etti. Oyunda erkekler birbirlerini yastıkla denize düşürmeye çalıştı. Büyük mücadele yaşanırken Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi.

SURVIVOR 2020 BARAKA OYUNUNU KİM KAZANDI

Yastıkla denize düşürme oyunu Ünlüler ve Gönüllüler takımı büyük mücadele verdi. Mücadelenin sonucunda Ünlüler takımı baraka oyununu kazandı. 

SURVİVOR ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİMLER VAR?

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI

Uğur Pektaş
Aycan Yanaç
Sercan Yıldırım
Derya Can Göçen
Perviz Abdullayev
Elif Yıldırım Gören
Barış Murat Yağcı
Tuğba Melis Türk
Mert Öcal
Şaziye İvegin Üner

Ersin Korkut

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Yasin Obuz
Tayfun Erdoğan
Cemal Can Canseven
Ceyhun Uzun
Evrim Keklik
Fatma Günaydın
Burak Yurdugör
Makbule Günaydın
Meryem Kasap
Nisa Bölükbaşı
Sadık Ardahan Uzkanbaş

2020 SURVIVOR DEĞİŞİKLİKLERE SAHNE OLACAK

Tv8 ekranlarında bu akşam başlayacak olan 'Survivor 2020' mücadelesi öncesi, yarışmanın kritiğinin yapıldığı 'Survivor Panorama' başladı. Programın bugünkü canlı yayın konuğu da Acun Ilıcalı oldu. 'Survivor' hakkında merak edilenleri tüm samimiyetiyle anlatan Acun Ilıcalı, zorlu bir maraton olacağını söylerken yarışmadaki değişikliklerden de bahsetti.

'Survivor'ın yeni sezonunda "Performans Ligi" uygulamasına geçileceğini söyleyen Ilıcalı, yeni kuralın nasıl uygulanacağını şöyle anlattı. Peki Survivor Performans Ligi nasıl uygulanacak?

Survivor'da bu yıl haftalık puanlama sistemi getirildi. Bu kurala göre yarışmacının katılacağı her oyun 1 puan, kazandığı bire bir mücadele 2 puan, kazanılan her takım oyunu da 1 puan olacak.

Malubiyetler için de kaybedilen her bire bir oyun eksi 2 puan, takım oyunu ise eksi 1 puan olarak hanelere yazılacak.

Pazar akşamları açıklanacak bu puan tablosu neticesinde, haftanın şampiyonluğu için her takımdan ikişer oyuncu yarışacak.

Survivor izleyicilerinin de bu puanlama konusunda tahminde bulunacağını söyleyen Ilıcalı, hem yarışmacılar hem de seyirciler için sürpriz ödülleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 22:35
YORUM EKLE