Şeyma Subaşı, Fatih Altaylı'ya Cevap Verdi: Ben Doğru Yoldayım

Köşe yazısında Şeyma Subaşı'nı kaleme alan Fatih Altaylı'ya, Subaşı'ndan cevap geldi: 'Ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım'

Şeyma Subaşı, Fatih Altaylı'ya Cevap Verdi: Ben Doğru Yoldayım

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından paylaştığı video: "Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım. Sizler için o kadar değerliyim ve beni öyle konumlara koydunuz ki, politikadan konuşmamı, ülkeyi kurtarmayı bekliyorsunuz" dedi.

THY'YE SESLENDİ

İbiza'ya direkt uçuş konulmasını isteyen Şeyma Subaşı'nın THY'ye seslenerek, "9 saat aktarmalı uçuyoruz bu çileden bizi kurtarın lütfen" demesi sosyal medyada olay oldu. Gazeteci Fatih Altaylı ise köşe yazısında Şeyma Subaşı'ya sert sözlerle eleştirdi ve "Köy yanar, k... taranır' durumu" yorumu yaptı.

"BENDEN ÇOK ŞEY BEKLEMEYİN"

Fatih Altaylı'ya video çekerek cevap veren Şeyma Subaşı;

"Çok değerli ve başarılı Fatih Altaylı, bugün köşe yazısında beni yazmış. 'Köy yanar, k... taranır' demiş için. Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım. Kendimle gurur duyuyorum.

Sanırım sizler için o kadar değerliyim ve beni öyle konumlara koydunuz ki, politikadan konuşmamı, ülkeyi kurtarmayı bekliyorsunuz. Arkadaşlar ben Şeyma'yım. Zaten saç, makyaj, güzellik, spor, kıyafet paylaşıyorum o kadar. Ben size bir şey vermedim ki. Çok bir şey beklemeyin benden, bende sadece bunlar var. Çok şeyler yok bende, ancak bu kadar var. Bende boş şeyler var. Beni erkekler takip etmesin, kızlar takip etsin sadece" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 12:24
YORUM EKLE