Seray Sever'den Yıllar Sonra Gelen Ali Poyrazoğlu Yorumu

Oyuncu Seray Sever yıllar önce detone olma görüntüleri ile ilgili konuştu.

Seray Sever'den Yıllar Sonra Gelen Ali Poyrazoğlu Yorumu

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Seray Sever, yıllar önce magazine damga vuran olayla ilgili konuştu.

ALBÜM İÇİN 150 BİN DOLAR HARCADIM

On yıl önce detone olduğu görüntüleri izleyen Seray Sever; “O dönem albüm yapmak için stüdyoya girdim yanımda Sinan Akçıl vardı ve her aşamada destek oldu. Albüm için cebimden 150 bin dolar para harcadım ki şimdilerde stüdyoya girip müzik kaydı yapmak çok kolay sahne kısmına gelince orada da iyi bir vokalist buluyorsunuz ve işler yürüyor. Görüntüleri izleyince ben de çok kötü oldum ancak detone olduğumu izleyince bir günde kurdeşen döktüm ve onun travmasını ancak 10 yılda atlatabildim. O süreçte pek çok önemli isim bana destek oldu ve bu tarz bir durumun herkesin başına gelebileceğini söyledi. Sadece Yıldız Tilbe’yi hatırlıyorum benim için ‘o karga sesli’ şeklinde bir yorumda bulunmuştu.”

ALİ POYRAZOĞLU AÇIKLAMASI

Ali Poyrazoğlu'nun Seray Sever'i kucakladığı anı anlattı; “Ali Poyrazoğlu bana sarıldı ve kaldırdı o dönemler sert bir tiptim sanırım yaptığım işler fazlaca dikkat çekiyor ve abartılıyordu. O dönem olay çok büyüdü ve kadın hakları dernekleri bile araya girdi ama o bir şov programıydı ve hareketi yapan kişi de Ali Poyrazoğlu ne onun kendisinden söz ettirmeye ihtiyacı var ne de hareketin arkasında başka bir sebep aramaya…” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:35
YORUM EKLE