Şarkıcı Hatice'den Sitem Dolu Sözler

Geçtiğimiz günlerde çıktığı podyumda kalçasını açarak gündem olan şarkıcı Hatice Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sitemkar konuştu.

Şarkıcı Hatice'den Sitem Dolu Sözler

Geçtiğimiz günlerde podyumda transparan elbiseyi kaldırıp kalçasını gösteren daha sonra bir restorantta poposu için tabak isteyen şarkıcı Harice bugün Instagram hesabından sitem dolu sözler paylaştı. Samimi görünen samimiyetsiz insanlardan artık midem bulanıyor diyen ünlü şarkıcı, "defalarca anlattığım halde bildiğiniz halde hala benim üstüme oynuyorsunuz evet show yaptım" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Hatice'nin paylaşımı; "Samimi gibi görünen samimiyetsiz insanlardan artık miğdem bulanıyor ! her çağırdıkların da koşa koşa gittiğim keyifli programlar reytingler yağdırdığım programlar ve şahıslar bu gün beni kara listeye almışlar, eleştirinin dibine vurmuşlar , sebep ailevi sorunlarımın olduğu ve ailemin yanında olmam gerektiği gerçeği anlayışınız mı kurudu vicdanınınız mi körerdi? defalarca anlattığım halde bildiğiniz halde hala benim üstüme oynuyorsunuz evet show yaptım çokta hoşuma gitti bu hareketi provalarda yapacağımı zaten söyledim oradaki herkes biliyordu yaptım ve kendi sayfamda paylaştım , hiç bir yere servis etmedim ha ettiklerim olmadı mı tabiki oldu yardım konseri çocuklarımıza yönelik sosyal sorumluluk proje ve en son dünya kadınlar günü için hazırladığım anlamlı video hanginiz kaçınız ilgilendiniz servis ettiğim halde ?? ama haklısınız o pozu tangayla verseydim Türkiyenin gündemine oturmuştum , şimdi herkes bi sussun ben aslında bu paylaşımlarımla sizleri tiye alıyorum bu ülkede magazin anlayışı malesef bu !ben gerçekten sizin bahsettiğiniz gibi ucuz bir hareket yaptıysam ordaki seyirci kadınından erkeğine benden daha ahlaksız ki topa tutmak yuhalamak yerine elleri patlayana kadar alkışlamayı ve defilenin bitimine kadar izlemeyi tercih ettiler"

"NOT HER YER NASIL YEŞİL ŞALVARIM MUAZZAM KOLLARIM O KADAR GÜÇLÜKİ ÇABALAMAK BENİM İŞİM PARDON ÇAPALAMAK"

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 19:36

Bestami Çevik

YORUM EKLE