Masterchef Türkiye'de kim elendi? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim gitti?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye yarışmasında heyecan dorukta. Bu hafta MasterChef Türkiye'de kim gitti? MasterChef Türkiye'de kim elendi?

Masterchef Türkiye'de kim elendi? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim gitti?

TV8'in en çok izlenilen proframı MasterChef Türkiye yeni bölümü bu akşam 20:00'da ekranlara geldi. MasterChef Türkiye'nin izleyicileri, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? sorusunu merak etmeye başladı. MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme potasında Rıfat, Kıvanç, Güzide ve Batuhan yer aldı.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM ELENDİ? MASTERCHEF TÜRKİYE'DE BU HAFTA KİM GİTTİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme potasında bulunan yarışmacılar Rıfat, Kıvanç, Güzide ve Batuhan arasında eleme yapılacak. Bu hafta MasterChef Türkiye'de kimin eleneceği bu akşam yayınlanan bölümle belli olacak. Eleme potasına giren yarışmacılardan kimin gideceğini yapacakları uskumru dolması yemeği belirleyecek. 

En iyi uskumru dolmasını yapan kişi Batuhan oldu. Daha sonra Güzide sonrasında ise Rıfat.

Bu hafta elenen kişi Kıvanç oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACISI KIVANÇ KİMDİR?

Kıvanç Ermiş 16 Mayıs 1995 Bodrum doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Bodrum'da tamamladı. Ailesinin Bodrum'da işletmesi var. Küçüklüğünden beri mutfağa hep ilgisi olduğunu belirten Kıvanç, insan ilişkilerine de önem veriyor. Basketbol hayatında büyük bir yer kaplıyor. Lise öğrenimi için Antalya'ya gitti ve lise son sınıfta büyük bir sakatlık geçirdi ve sporu bırakma kararı aldı.

Hayatında hep tutku olarak kalmış iş için eğitim almak istediğini fark etmiş ve daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi gastronomi bölümüyle mutfak hayatı başlamış oldu. Eğitimi devam ederken çok önemli insanlarla tanışarak, çok güzel fırsatlar yakalamış. Öğrenciliği devam ederken Private cheflik yapmaya başlamış ve daha sonra bir kaç işletmenin talepleriyle danışmanlık yapmaya karar vermiş.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 00:06
YORUM EKLE