Kuruluş Osman fragmanında izleyenleri korkutan sahne!

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, Bu akşam 21. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Fragmanda Osman Bey'in asıldığı sahne yürekleri hoplattı.

Kuruluş Osman fragmanında izleyenleri korkutan sahne!

Kuruluş Osman'ın 20. Bölümünde Dündar beyin kızı Aygül'ün ihanetine uğrayan Osman Bey, Alişar'ın tuzağına düşüyor. Moğolların eline geçen Osman bey asılıyor.

Balgay, eline geçirdiği Osman'a, "Bana verdiğin sadakat sözünü çiğnedin Osman" diyerek Osman Bey'i darağacına asıyor, oğlu Bahadır'la birlikte beyliği geri almak için sinsice bir plan kuran Dündar, Gündüz ve Bamsı beyleri tuzağa düşürüyor.

Osman Bey, Moğolların elinden nasıl kurtulacak? Dündar'ın tuzağına düşen Gündüz ve Bamsı beylerin akıbeti ne olacak? Şehit oğlunun nişanlısı Burçin tarafından vurulan Bamsı Bey, hayatta kalabilecek mı? Dündar, Kayı Obası'nda darbe yapıp beyliği alacak mı?

Baba evine dönen Bala Hatun, Osman Bey'den vaz mı geçecek? İntikam yemini eden Aygül, Alişar'la evlenecek mi? Kongar, Osman Bey'e yardım edecek mi?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:20'de ATV ekranında 'Kuruluş Osman'ın 21'nci bölümünde yanıt bulacak. 

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 02:45
YORUM EKLE