Kuruluş Osman dizisine yeni transfer!

ATV'nin Reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'a ünlü oyuncu Yurdaer Okur katılıyor.

Kuruluş Osman dizisine yeni transfer!

Kuruluş Osman'a bomba tranfer.

ATV'nin sevilen ve reyting rekortmeni olan Kuruluş Osman dizisine bir oyuncu daha katılıyor.

TRT1'in de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman dizisi; Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Ayşegül Günay gibi ünlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yeni sezonda adını Yeni Hayat ve Zümrüdüanka gibi dizilerde duyduğumuz Yurdaer Okur, Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna katıldı.

Okur, Kuruluş Osman dizisinde 'Moğol komutanı' rolüne hayat verecek.

YURDAER OKUR KİMDİR?

Yeter dizisinin başrol oyunculuğunu üstlenen Yurdaer Okur'un hayatı merak edilmeye başladı. Oynadığı her rolün hakkını veren, duruşu, kişiliği ve karizmatikliği ile herkesin hayran olduğu başarılı oyuncu Yurdaer Okur kimdir? Yurdaer Okur nereli, kaç yaşında?

YURDAER OKUR KİMDİR?

1974 doğumlu olan Yurdaer Okur, Lise eğitimini Samsun Bafra'da aldı. Lise eğitiminden sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm işletmiciliği bölümünde lisans eğitimi aldı. Üniversitenin üçüncü yılında lisans eğitimini tamamlamadan okuldan ayrıldı. 1994 yılında Hacettepe Üniversite Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne başladı. Yüksek lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yaptı.

2014 yılında “Kod Adı Reaksiyon” dizisinde oynayan Yurdaer Okur, Yeter dizisi ile yıldızı parladı. Dizi de canlandırdığı karakter ile ilgi odağı olmuş ve izleyicinin en çok merak edilen isimleri arasında yer almıştır.

Haber Kuşağı

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 14:57
YORUM EKLE