Kubilay Akay'a, hayranından akıllara durgunluk veren iğrenç mesaj

Çukur adlı dizinin yıldız oyuncularından Kubilay Aka ve Miray Daner kendilerine gelen kötü bir mesaj ile şoke oldu! Kubilay Aka o takipçisini ifşa etti ve dava açacağını söyledi.

Kubilay Akay'a, hayranından akıllara durgunluk veren iğrenç mesaj

Özel bir televizyon kanalında yaynlanan Çukur isimli dizinin  başarılı oyuncularından birisi Kubilay Aka bir süredir kendi gibi oyuncu olan Miray Daner ile aşk yaşıyor... İlişkileriyle herkesin dikkatini çeken çift geçtiğimiz gün çirkin bir mesajla şoke oldu.

Daner bir takipçisinin kendisine attığı mesaj sonrası adeta çıldırdı. Yıldız oyuncunun bir kadın hayranı yakışıklı oyuncuya Instagram üzerinden, "Hayatımda gördüğüm en iğrenç çiftsiniz. Sen Miray'dan ayrılmadığın sürece inşallah annen ve kız kardeşin tecavüze uğrar" şeklinde korkunç bir mesaj attı.

İnstagramın hikaye bölümümden açıklama yapan yıldız oyuncu Kubilay Aka, "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var" deyip bu kişiye dava açacağını açıkladı.

Aka açıklamasında " Bir önceki hikaye paylaşımımda gördüğünüz bir damla değil bir sürahinin taşmasıdır. Bir insanın sizlerin istediği gibi yaşaması mümkün değil. Dizi karakterleri kurgulanmış ve canladıran kişinin rol yaparak izleyiciye yansıttığı hayal ürünüdür." notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 19:04
YORUM EKLE