Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık'la ilgili iyi olduğu haberleri doğrumu?

6 yıldır komada yaşayan ve evde tedavi gören Kenan Işık'ın iyileştiği haberi sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?

Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık'la ilgili iyi olduğu haberleri doğrumu?

2014 yılında beyin kanaması geçirerek tedavi altına alınan ve uzun süredir tedavi gören ünlü sanatçı Kenan Işık hakkında sosyal medyadan iyi olduğu haberi ortaya atıldı. Işık'ın iyi olduğu ve gözleriylede olsa iletişim kurduğu haberi sevenlerini mutlu etti. Fakat Kenan Işık'ın durumunda bir değişiklik olmadığı iyileşiyor haberlerine kaynak gösterilen eşi Beril Işık'ın sözlerinin 2014 yılına ait olduğu ortaya çıktı. Ünlü sanatçının durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı söylendi.

KENAN IŞIK'A 2014 YILINDA NE OLMUDU?

Kim 1 milyon TL ister adlı yarışmanın sunucusu ve Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, 2014 yılında gittiği otelin saunasından çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarptı. Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı.

6 yıldır komada yaşam mücadelesini sürdüren Işık'ın tedavisi evinde devam ediyor. Prof. Memet Cengiz abisi Kenan Işık’la karıştırılınca medyada yanlış haberler yer almıştı. "Bitkisel hayattan çıktı, yürüyebiliyor" haberleri ise Kenan Işık'ın ailesi tarafından yalanlanmıştı.

Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya’ya bir kliniğe götürülen Kenan Işık’ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 14:35
YORUM EKLE