Hercai 5. Son Bölüm İzle. Hercai 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandımı?

ATV'nin yeni dizilerden biri Hercai bu hafta yine izleyici karşısına çıktı. Hercai her Cuma 20.00'de ATV ekranlarında. Hercai 5. Bölüm de neler oldu? Hercai 5. Son Bölüm izle.

Hercai 5. Son Bölüm İzle. Hercai 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandımı?

ATV'nin yeni dizisi Hercai bu akşam sevenleri ile buluştu. Miran'ın Reyhan'ı konağa getirmesiyle ortalık iyice karışıyor. Miran ile Zehra Şadoğlu karşı karşıya geliyor ve Zehra Şadoğlu Miran'a topkat atıyor. 

GÖNÜL, REYHAN'I ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIYOR

Reyhan'nı kucağında konağa getiren Miran, Reyhan'ı odaya kitliyor. Bunu hazmedemeyen Gönül, Miran'ın cebinden anahtarı alarak Reyhan'ın odasına giriyor ve yastıkla boğmaya çalışıyor. Elinden kurtulan Reyhan kendini yatakdan aşağı atıyor ve bağırmaya başlıyor. Gönül, Reyhan görmeden odadan çıkıyor ve bu sırada bağırtıyı duyan Miran odaya geliyor.

MİRAN REYHAN'IN KAPISINDA YATIYOR

Reyhan'ı öldürmeye çalışanı bulamayan Miran, Reyhan'ın kapısında sabaha kadar nöbet tutuyor ve uyuya kalıyor.

MİRAN REYHAN'I ŞADOĞLU KONAĞINA GETİRİYOR

Yaren, Miran'ın yanına giderek Reyhan'ı konağa getirmesini ister. Reyhan'ın kardeşinin hiç birşey yemediğini ablasını görmek istediğini söyleyerek Reyhan'ı konağa getirmesi için ikna eder. Miran, Reyhanı konağa getirir. Plan kuran Yaren, Reyhan'ı yakalatır ve Miran'ın başına silah dayar.

Hercai 5. Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

HERCAİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIMI?

Hercai 6. yeni bölüm fragmanı henüs yayınlandı. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz

Hercai 6. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 01:25
YORUM EKLE