Füsun Demirel'den Yeni Açıklamalar

Füsun Demirel'den Yeni Açıklamalar
Füsun Demirel, son dönemde kendisi hakkında terör örgütüne yönelik bir oyuncu gibi gösterildiğini ve bunun kendisini derinden üzdüğünü belirterek bazı açıklamalar yaptı. Füsun Demirel, kendisinin hiçbir zaman terör örgütünü sevici ve destekleyici açıklamalar yapmadığına değinerek sadece daha önce yaptığı bir ''gerilla'' açıklamasından dolayı işini kaybettiğini ve kendisine hiçbir şekilde iş verilmediğini belirtti.

Füsun Demirel, "Terörün bu kadar can aldığı, kanın gövdeyi götürdüğü, asker/sivil herkesin öldürül­düğü bir atmosferde, eğer “Gerilla” derken PKK terör örgütünü kastediyor olsam, o zaman insanların benim aklımdan kuşkulanması gere­kir. 2015’teki o olay benim için 35 yıllık meslek haya­tımda, aynen bir trafik kazası gibiydi. O yıldan bugüne kadar gerçekten dik durmaya çaba gösterdim. Instagram’da paylaştığım o mesaj bir çeşit duygusal patlamaydı. Bunu içimde çok zamanlar yaşa­dım ama hiç kimseyle pay­laşmadım. Genellikle hep gülen tarafımı gösteriyorum. Çünkü bizim aslında görevi­miz insanlara topluma moral vermek, onlara karşı hep pozi­tif enerji taşımak. Ama bizim de aslında bazen duygusal anlamda düştüğümüz anlar oluyor. Bu onlardan birisiydi ve bu patlamayı yaşadım.'' dedi.

Tepki Yağıyor


Füsun Demirel tarafından yapılan bu açıklamalar sonrası sosyal medyada hala daha oyuncu için tepki yağarken, bazı vatandaşlar sosyal medya hesapları üzerinden ''terör örgütü annesini oynamak istiyorsan dağa git'' benzeri yakıştırmalar ile Demirel'i eleştirmekte.
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 14:04
YORUM EKLE