Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128.bölüm

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. son bölüm ile nefesleri kesti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128.bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaza (EDHO) 128. Bölüm adeta nefesleri kesti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da geçen hafta Zeki'nin Alparslan'ı alması ve ardından bütün masaya rest çekmesi izleyenleri heycanlandırmıştı. bu hafta yine nefesleri tutacak bir bölüm yayınlandı.

Hızır Reis, Alparslan'ın öldüğünü düşünerek büyük bir plan yapar, istihbarat binasına bomba sokmayı başaran hızır istihbarat şefi Mesut'u patlatır. Diğer yandan İlyas, Alparslan'ı kurtarmak için plan yapar ve Hızır'ın talimatı ile Alparslanı, Zekinin adamlarından kurtarır.

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek için yaptığı planıAlparslan alarak devre sokar, sevdikleri için canını feda edebileceğini gösteren Alparslan kafese koyularak konuşturulmak istenir. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır.

Zeki diğer yandan Façalıların kızına talip olur.

İcraatları ile masanın karşısında güç gösterisi yapan Zeki  Façalılara yakınlaşmak için kızlarına talip olur.

EDHO son bölümde Zeki karakteri operasyonlarıyla diziye damga vurdu. Tek tek herkesi dolaşan Zeki racon keserken, kendisin, tersleyen Hızır'a bombalı saldırı düzenliyor. Bu saldırıdan kılpayı kurtulan Hızır, düşmanını küçümsediği için pişman. Çakırbeylilerin başında Zeki belası varken, Façalılar karar aşamasında Zeki'ye biat edecekler mi? Yoksa Zeki'ye karşı Çakırbeylilerle birlikte mi duracaklar. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 10:57
YORUM EKLE