Erkenci Kuş 34. son bölüm'de neler oldu? Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV’nin Cumartesi akşamları en çok izlenen dizisi olan Erkenci Kuş 34. bölümde sevenlerini ekrana kilitledi. Erkenci Kuş 35. Bölüm fragmanı yayınlandımı?

Erkenci Kuş 34. son bölüm'de neler oldu? Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin Sevilen dizisi Erkenci Kuş 35. yeni bölüm fragmanı ve 24. son bölümde neler yaşandı merak konusu oldu. Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş 34.bölümde Sanem dağ evinde de uslu durmuyor ve başını belaya sokuyor. Can'ın Sanem'i kaçırma haberi yayılmaya başlar. Sanem ve Can döndüklerinde Can veda eder gibi yapsa da Polen'e söyledikleri asıl gerçeği ortaya çıkarır. Sanem, Can ile artık ilgilenmediğini söylüyor. Yeni tarzı beğenilen Sanem ajansda bir anda ilgi odağı oluyor. 

ERKENCİ KUŞ 35.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizinin 35. yeni bölüm fragmanında; Sanem dağ evinde başını belaya sokmayı başarıyor. Can'ın Sanem'i kaçırma haberi duyulur. Sanem ve Can döndüklerinde Can veda eder fakat Polen'e söyledikleri kafaları karıştırır. Polen, Can'ın Sanem'i bırakmaya hazır olmadığını ağlayarak anlatır. Sanem de bu sözlere kulak misafiri olur.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Ajanstakilerin Sanem ile Can'ı birleştirmek için yaptıkları işe yaramıyor. Buzhanede kalan Sanem ile Can'ın arasındaki gerginlik daha da artıyor. Sanem, Leyla ile dertleşiyor. Can ise Emre'ye kızıyor. Her ikisi de öfke patlamaları yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 02:04
YORUM EKLE