Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a mı geliyor? Yaptığı Paylaşım Heyecanlandı!

TRT1'in geçtiğimiz sezon final yapan dizisi Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'i canlandıran Engin Altan Düzyatan, Dizinin devamı olan Kuruluş Osman'a mı dönüyor? Engin Altan Düzyatan yaptığı paylaşımla dizi severleri heyecanlandırdı. Peki Ertuğrul Bey Kuruluş Osman'a dönecekmi?

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a mı geliyor? Yaptığı Paylaşım Heyecanlandı!

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, ATV'de dizinin devamı olarak yayınlanan Kuruluş Osman'a dönecek mi? sorusu yaptığı paylaşımla sorulmaya başlandı.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KURULUŞ OSMAN'A MI GELİYOR?

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Kurşun dizisi ile seyirci karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan'ın tekrardan Kuruluş Osman'a dahil olup olmayacağı merak ediliyor. Sosyal medyada hesabından uzamış sakalı ile paylaşım yapan yakışıklı oyuncu Düzyatan, takipcilerini heyecanlandırdı. Paylaştığı fotoğrafa takipçileri tarafından sakalların Kuruluş Osman için uzatıldığı umut edildi.

SAKALLI PAYLAŞIMA YORUM YAĞDI

İnstagram hesabından sakallı fotoğrafını paylaşan Engin Altan Düzyatan, takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Başarılı oyuncunun Kuruluş Osman'a dahil olup olmayacağını merak eden takipciler, 'Kuruluş rolüne bürünmeye başlamışsın', 'Kayı seni bekliyor''Diziye dönüyor musun?' 'İnşallah sakalları düşündüğüm şey için uzatıyorsundur' gibi yorumlarla dizide görmek istediklerini bir defa daha dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 01:30
YORUM EKLE