Demet Akbağ'ın eşi trafik kazasında hayatını kaybetti

İzmir'de geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika, yapılan tüm müdahalelere rağmen hastanede yaşamını yitirdi

Demet Akbağ'ın eşi trafik kazasında hayatını kaybetti

İzmir Güzelbahçe'de meydana gelen trafik kazasında ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika, hastanede hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, İzmir'den Çeşme istikametine giden Muammer Renda idaresindeki cipin Narlıdere-Güzelbahçe mevkisinde şarampole devrilmesi sonucu ağır yaralanan Zafer Çika, kaldırıldığı 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Çika'nın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Kazada yaralanan ve aynı hastaneye kaldırılan sürücü Muammer Renda'nın ise tedavisinin devam ettiği kaydedildi. 

ZAFER ÇİKA KİMDİR?

İzmir'de doğumlu olan Zafer Çika, Demet Akbağ ile uzun yıllardır birlikte. Bu birlikteliği 19 Eylül 1999'da Milona'da evlenerek taçlandırdılar. Çiftin Ali isminde bir oğulları var. Çiftin oğulları Ali Çika 2000 yılında doğdu. Zafer Çika 2014 yılında geçirdiği kalp kriziyle eşini ve sevenlerini korkutmuştu. Zafer Çika film yapımcısıdır.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 08:26
YORUM EKLE