Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ile ilgili konuştu!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın ilişkisi ile igili yorum yaoan Defne Samyeli, "Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım vardı. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" ifadesini kullandı.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ile ilgili konuştu!

Günlerdir gündemden düşmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi hakkında yorum yapan Yılmaz'ın eski sevgili Defne Samyeli, "Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım vardı. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün." dedi.

" ÖNYARGILARIM VAR"

Samyeli: "Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" ifadelerine yer verdi.

DEFNE SAMYELİ ALDATILDI MI?

Samyeli, 'Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz' sorusuna verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

"Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim. Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz."

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 09:24
YORUM EKLE