Danla Bilic'ten gündemi sarsan sözler

Danla Bilic'in "Bağımlılığa Doğru Giden Büyük Bir Alkol Problemi Yaşıyorum" sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Danla Bilic'ten gündemi sarsan sözler

 Danla Bilic, geçtiğimiz hafta YouTube kanalında kendisi hakkında sorulan soruları cevapladığı bir video yayınlamıştı. Takipçilerinden gelen sorulardan biri de "Hayatında kendini en rezil hissettiğin an nedir?" 

Danla Bilic de "Dün gece. Ben bu aralar büyük bir alkol problemi yaşıyorum, bağımlılığa doğru giden bir problem. Ailem endişelenmesin, çözemeyeceğim hiçbir problem yok."

İçince aşırı saldırganlaşıyorum. Bunların hiçbirini hatırlamıyorum. Dün eve dönüyormuşuz ve arkadaşım Can, 'Karnım acıktı tantuni söyleyeceğim' demiş. Ben 'G.tün yiyorsa o tantuniyi söylersin' deyip Can'ın üzerine saldırmışım. Güldüğüme bakmayan bu olayı sabah duyunca korktum. Neden tantuni yemesini istemiyorum, neden tehdit ediyorum ve neden saldırıyorum?" şeklinde soruyu samimi bir şekilde soruyu yanıtladı.

Sonra da "Geçenlerde de dışarı çıktığımızda çocuğun birine kafayı taktım. Çocuğun bana tek bir teması bile yok ama ben çocuğun yanına giderek onu itiyorum. Can 'İçimden dua ettim çocuk Damla'ya 'Ne yapıyorsun?' derse bardağı kafasına geçirir diye. Çünkü çocuğu zorladım, tahrik ettim kavga çıksa da dövsem diye. Hiçbir sebep yok ve bu korkunç bir huy haline gelmeye başladı. Bunu aşmam lazım. Ben dışarıda kavgada sevmem." diyerek başından geçen bir olayı daha takipçileriyle paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 01:05
YORUM EKLE